ביטוח ישיר שירות לקוחות (טלפון עם הקלטה) -

שירות לקוחות

 

מוקד ביטוח ישיר שירות לקוחות ישמח לסייע ולעזור בכל פניה לגבי מגוון רחב של אופציות ביטוח המתאימות לצרכי כל לקוח:

  • ביטוח רכב ואופנוע
  • ביטוח נסיעות
  • ביטוח עובד זר
  • ביטוח דירה ועסק
  • ביטוח חיים
  • ביטוח בריאות
  • ביטוח משכנתא


האם חברות הביטוח מתחמקות מלשלם ללקוחות ברגע האמת? צפו ותחליטו בעצמם - קשה לצפייה
!

חיוג למוקד השירות מכל טלפון:
1-900-721-485
ביטוח ישיר טלפון

chyuj hahr

מה דעתכם על המוקד של ביטוח ישיר טלפון? אנא כתבו לנו:

 

 

ביטוח ישיר

החברה פועלת עפ"י מנגנון תמחור דיפרנציאלי, בהתאם לנתוני כל לקוח. יתרון זה, בצירוף בסיס עלויות נמוך ותשתית טכנולוגית מתקדמת, הן הסיבות לפער במחיר וברמת השירות לטובת הצרכן בחברה. החברה מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של שירותי ביטוח אשר כוללים ביטוח רכב, דירה, נסיעות לחו"ל, בריאות וחיים.

החברה שמה לה למטרה לתת ללקוחותיה שירות מצוין ומחירים אטרקטיביים. החברה מובילה לאורך שנים בעשייה והצלחה, תוך שמירה על יציבות וצמיחה, יוזמה והתנהלות ערכית.

 

ביטוח ישיר שירות לקוחות - שירות ישיר ללקוח

כחלק מהתפיסה האסטרטגית שלה, מקיימת החברה קשר ישיר עם לקוחותיה ללא תיווך של סוכני ביטוח, במגוון ערוצי תקשורת: טלפון, דואר ופקס, אינטרנט, ודוא"ל.

 

פרסים לשירות

בשנת 2009 זכתה החברה בתחרות המרכז הישראלי לניהול במקום הראשון בקטגוריית מערך שירות לקוחות כשותף עסקי אסטרטגי ומוביל שינויים וכן במקום הראשון בקטגוריית מקצוענות וחדשנות בשירות לקוחות. בשנת 2013, המשיכה החברה לתפוס את המקום הראשון בסקר של BdiCode כחברה שהכי טוב לעבוד בה בקרב חברות הביטוח, זו השנה השישית ברציפות, בנוסף, מדורגת החברה בקטגוריית פלטינה בדירוג מעלה לשנת 2012 המדרג חברות, בין היתר, על פעילותן בתחומי האתיקה, סביבת העבודה, איכות הסביבה ותרומה לקהילה.

 

תחומי  פעילות

עם הקמתה החלה החברה למכור פוליסות רכב וכן פוליסות דירה. במשך השנים הרחיבה החברה את פעילותה ונכנסה לתחומי ביטוח רבים נוספים: ביטוח חיים (כולל משכנתאות), ביטוחי בריאות, תאונות אישיות, ביטוחי נסיעות, וביטוחי עסק. כיום היא מציעה מגוון גדול של מוצרים ופתרונות ביטוח לכל צורך, הניתנים לרכישה באופן ישיר – בטלפון ובאינטרנט.

 

משתלם להיות בביטוח ישיר

מנכ"ל החברה מסר: "אנו מסכמים שנת שיא בפעילות אשר מהווה המשך ישיר לתוצאות המצויות שהצגנו לאורך כל השנה. המהלכים שאנו מובילים כל השנה באו לידי ביטוי בצמיחה הדו ספרתית היציבה שהצגנו מדי רבעון בפרמיות לצד גידול חד יותר ברווח הודות לשמירה קפדנית על מבנה ההוצאות, חיתום איכותי במיוחד, העמקת השימוש בטכנולוגיות מתקדמות ושדרוג מערכות התפעול. ביטוח ישיר חגגה השנה 20 שנות פעילות ולאור זאת החלטנו לשתף את כל עובדי החברה בהצלחתה באמצעות בונוס נוסף".

סך הבונוס המיוחד ששולם לעובדים עמד על 5 מיליון שקל. רק עובדים עם ותק של שנה זכו בבונוס. מדובר בכ-900 עובדים ובבונוס ממוצע של כ-5,000 שקל לעובד.

 

-- ביטוח ישיר שירות לקוחות - מוקד ביטוח ישיר טלפון --

www.555.co.il