הראל שירות לקוחות (טלפון עם הקלטה) -

שירות לקוחות

 

מוקד שירות הלקוחות של הראל ביטוח ופיננסים מספק מידע במגוון נושאים כגון:

 • ביטוח חיים
 • ביטוח בריאות וסיעוד
 • ביטוח שיניים
 • ביטוח תאונות ומחלות
 • ביטוח נסיעות לחו"ל
 • ביטוח דירה ועסק
 • ביטוח רכוש ורכב
 • ביטוח עובדים זרים ותיירים
 • פנסיה, גמל והשתלמות
 • חיסכון והשקעות
 • קרנות נאמנות, תיקי השקעות ותעודות סל
 • מחקר וסקירות

 

סאטירה על הפרסומת של הראל חברה לביטוח - קורע מצחוק - צפו עכשיו!


שעות פעילות המוקד:
ימים א-ה בין השעות 8:00-16:00

חיוג למוקד השירות מכל טלפון:
1-900-721-458

הראל ביטוח טלפון ישיר - מוקד שירות לקוחות

 

מה דעתכם על המוקד של הראל שירות לקוחות? אנא כתבו לנו:

 

 

ykpui vrtk chyuj

 

הראל חברה לביטוח

הראל השקעות בביטוח ושירותים פיננסים בע"מ היא אחת מקבוצות הביטוח והפיננסים הגדולות בישראל. הראל הינה הקבוצה הגדולה והמובילה בישראל בביטוחי בריאות, הראשונה בגודלה במונחי פרמיות בענפי הביטוח הכללי והרביעית בגודלה בהיקף הפרמיות בביטוח חיים. הקבוצה הינה בעלת ניסיון של למעלה מ- 75 שנים בפעילות ביטוחית.  ארנסט ומרגוט המבורגר בשנת 1935 החלו בפעילותם בתחום הביטוח בישראל באמצעות המשמר סוכנות לביטוח. בשנת 1975 הקימה המשפחה את הראל חברה לביטוח בע"מ. כיום, הראל השקעות נסחרת בבורסה של תל אביב.

הראל הינה בעלת ניסיון וידע מקצועי רב שנים, הבאים לידי ביטוי בכלל ענפי הביטוח בהם היא פעילה: בתחום ביטוחי הבריאות (הכולל ביטוח בריאות, ביטוח סיעוד, ביטוח שיניים וביטוח נסיעות לחו"ל), הראל היא החברה הגדולה והמובילה בתחום, עם למעלה מ-3 מיליון מבוטחים הנהנים מיתרונות אלו וכן מתשתית שירות מקצועית ומתקדמת וקשרים נרחבים עם מוסדות רפואיים בארץ ובחו"ל. בתחום הביטוח הכללי (הכולל ביטוח רכב, ביטוח דירות, ביטוח חבויות, ביטוח משכנתאות וביטוח אשראי) הראל ממשיכה להוביל כחברה הגדולה ביותר בתחום. הראל הינה הרביעית בגודלה בביטוח חיים. בעשור האחרון, הרחיבה הראל את השקעותיה בישראל ובשווקים בינלאומיים וממשיכה להתרחב תוך צמיחה מתמדת בתחומי האשראי, התשתיות והנדל"ן המניב. החברה מבטחת את השלוחות הישראליות של תאגידים רב-לאומיים רבים, הפועלים בישראל והינה "Global Partner" של חברות ענק בינלאומיות.


הראל פיננסים בע"מ

החברה, שהינה הזרוע הפיננסית של קבוצת הראל, מנהלת מתמקדת במתן מענה לכל צורך פיננסי ומגוון רחב של מוצרים ושירותים פיננסים ללקוחות פרטיים ומוסדיים. החברה הינה שחקנית מובילה בשוק הישראלי בתחומים של ניהול קרנות נאמנות ותיקי השקעות.


דקלה חברה לביטוח בע"מ

מתמחה בביטוחי בריאות וביטוח סיעודי. לחברה קשרים הדוקים מזה שנים רבות עם שורה של בתי חולים וספקי שירותים רפואיים אחרים ברחבי העולם.


החברה הישראלית לביטוח אשראי בע"מ

עוסקת בביטוח אשראי (ייצוא ושוק מקומי) ואחת מהשחקניות המובילות בשוק זה. החברה מוחזקת בשליטה משותפת של הראל ו-Euler Hermes, חברת ביטוח האשראי הגדולה בעולם.


EMI

חברה לביטוח משכנתאות בע"מ, הפועלת בישראל כמבטח בענף ביטוח אשראי למגורים המובטח במשכנתא.


המשמר סוכנות לביטוח בע"מ

סוכנות מורשה של לוידס (Lloyd's) והנציגות הבלעדית בישראל של תאגיד הביטוח הבינלאומי Zurich.


Interasco Societe Anonyme General Insurance

חברת ביטוח על ידי קבוצת הראל ביוון. החברה עוסקת בתחום הביטוח הכללי ובתחום ביטוח הבריאות.


Turk Nippon Sigorta

במהלך שנת 2009 החלה החברה לפעול בכל תחומי הביטוח הכללי בטורקיה.


אחריות תאגידית

כקבוצה מובילה במשק הישראלי, הראל רואה חשיבות עליונה בכל הקשור לאחריות תאגידית. הראל חרטה על דגלה את נושא המחויבות החברתית והינה מעורבת, תורמת ותומכת בעמותות מתחומים שונים.


הראל שירות לקוחות - מוקד הראל טלפון ישיר

על אף היותה אחת מקבוצות הביטוח הגדולות בישראל, הראל שומרת עד היום על ערכי משפחתיות בדגש על יושרה, אמון, אחריות ושירות אישי המותאמים לצורכי הלקוח אשר מוזמן ליצור קשר עם מוקד הראל שירות לקוחות שישמח לסייע, לעזור ולייעץ במגוון מאוד רחב של פעילויות בהם עוסקת חברת הראל. למוקד של חברת הראל טלפון ישיר אליו ניתן לפנות על מנת לקבל ייעוץ או סיוע אלה.

 -- מוקד חברת הראל ביטוח טלפון ישיר - 1-900-721-458 --

www.harel-group.co.il