מגדל שירות לקוחות (טלפון עם הקלטה) -

שירות לקוחות

המוקד של חברת מגדל שירות לקוחות מסייע ומספק מידע בנושאים שונים כגון:

 • ביטוחי חיים עם חסכון
 • קרנות השתלמות, פנסיה וקופות גמל
 • ניהול פרישה ופנסיה חובה
 • מסחר בבורסה וניהול תיקי השקעות
 • ביטוח חיים
 • ביטוח בריאות וביטוח סיעודי
 • ביטוח נסיעות לחו"ל
 • ביטוח תאונות אישיות
 • ביטוח רכב ודירה
 • ביטוח משכנתה
 • ביטוח עסקים


האם חברות הביטוח מתחמקות בכוונה מתשלום למבוטחים? צפו עכשיו - סרטון קשה לצפייה
!

 
שעות פעילות המוקד:
ימים א-ה בין השעות 8:00-17:00
ערבי חג וחגים סגור


ykpui cyuj ndsk

חיוג למוקד השירות מכל טלפון:
1-900-721-456
ביטוח מגדל טלפון ישיר - מוקד שירות לקוחות

 

מה דעתכם על המוקד של מגדל שירות לקוחות? אנא כתבו לנו:

 

 

chyuj nhdsk

מגדל

מגדל ביטוח נוסדה בשנת 1934 בירושלים, על ידי משפחות של אנשי עסקים שפעלו תחת השלטון הבריטי, קבוצה של משפחות יהודיות מאלכסנדריה וחברת הביטוח האיטלקית ג'נרלי.

המשורר הלאומי חיים נחמן ביאליק הוא שהעניק לה את שמה, כביטוי לחוסן ולביטחון שמעניקה מגדל ללקוחותיה. כ-8 עשורים מעמידה מגדל לשירות לקוחותיה ביטחון כלכלי על ידי קשת רחבה ומגוונת של מוצרי ביטוח, מוצרים פנסיונים, פנסיה ושירותי ניהול נכסים פיננסים, המעניקים ללקוחותיה הגנה וביטחון כלכלי.

פעילות הביטוח של הקבוצה, מתבצעת באמצעות מגדל ביטוח. פעילות הפנסיה והגמל של קבוצת מגדל, מתבצעת באמצעות חברות הבנות של מגדל ביטוח: מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופת גמל בע"מ ("מגדל מקפת"), המנהלת את קרנות הפנסיה החדשות של קבוצת מגדל מקפת אישית ומקפת משלימה וכן מנהלת את כל קופות הגמל של הקבוצה, וכן באמצעות יוזמה קרן פנסיה לעצמאים בע"מ המנהלת קרן פנסיה ותיקה, יוזמה קרן פנסיה לעצמאים.

למגדל מקפת מגוון מסלולים המאפשרים להעניק לכל לקוח מוצר על פי צרכיו והעדפותיו. במקביל למוניטין הרב שיצרה מגדל ביטוח בתחום ביטוח החיים וחיסכון ארוך הטווח, עוסקת מגדל ביטוח במגוון רחב של תוכניות ביטוח המאפשרים ללקוח להבטיח למשפחתו בסיס כלכלי במקרה מוות ואובדן הכנסה וכן פתרונות ביטוח המסייעים ללקוחות שלנו להיערך כלכלית לקראת הגיל השלישי המתארך.


מגדל שוקי הון בע"מ

הינה חברה בת בבעלות מלאה, המעניקה שירותים פיננסים ללקוחות - ניהול תיקי השקעות, ניהול קרנות נאמנות, מתן שירותי ביצוע בבורסה, ייעוץ, ליווי וחיתום.


שירות ללקוחות

הסוכנים של מגדל ביטוח ערוכים להציע מוצרי ביטוח ופיננסים שנועדו להבטיח לפורשים מעבודה יציבות כלכלית, ניהול מסודר של כספי הפרישה, השקעות סולידיות ושירותים נוספים המותאמים לכל לקוח, עפ"י תכניותיו, צרכיו והנכסים אשר צבר. במסגרת ביטוח הבריאות של מגדל ניתן למצוא פתרונות ביטוח בכללם: חבילות בריאות המקנות סל שירותי ביטוח פרטי הכולל בין היתר: כיסוי להשתלות, טיפולים מיוחדים בחו"ל, תרופות שאינן כלולות בסל הבריאות, ניתוחים וכן מגוון תכניות סיעוד, גילוי מחלה קשה, תאונות אישיות ונסיעות לחו"ל. כמו כן, מציעה מגדל ביטוח ביטוחי פרט וכן מגוון רחב של סוגי ביטוח כללי לעסקים גדולים וקטנים.


מגדל שירות לקוחות

השילוב בין כל זרועותיה של מגדל ביטוח ושליטתה בתחומי הביטוח והפיננסים מאפשרים ללקוחות הקבוצה ליהנות משירות אמין ומתקדם לאורך שנים, הן באמצעות סוכני הביטוח והסוכנויות העובדים עם הקבוצה והן בסיוע מוקד “מגדל לשירותך” - מרכז שירות לקוחות הנכון להשיב לכל פנייה ולסייע במספר 1-900-721-456 (מגדל טלפון ישיר).

מגדל קבוצת הביטוח, הפנסיה והפיננסים מהמובילים בישראל רואה את עצמה בעלת תפקיד מרכזי בחברה אנושית בריאה ויציבה. כחברה מובילה במשק הישראלי מזה 80 שנה, תפקיד החברה לנהל את כספי הלקוחות באחריות ולהעניק ביטחון כלכלי לכ-1.9 מיליון לקוחות אשר הפקידו בידי החברה את ההגנה הביטוחית, את החיסכון הפנסיוני ואת ההשקעות לטווח הארוך.

 

 

*** חברת מגדל טלפון ישיר - 1-900-721-456 ***

www.migdal.co.il