המראות ונחיתות טלפון עם הקלטה - מוקד ארצי -

שירות לקוחות

המוקד הטלפוני למידע על המראות ונחיתות מספק מידע מעודכן בזמן אמת על טיסות, המראות ונחיתות.

--- לחצו עכשיו על שדה התעופה המבוקש ---

 גלו עכשיו את הסוד הכי גדול במדינה - איך משדרגים למחלקה הראשונה?
 
צפו עכשיו  בסרטון שיהפוך את הטיסה שלכם לחוויה של פעם בחיים! 

במוקד המראות נחיתות, ניתן בין השאר לקבל מידע עדכני בנוגע למסופי הגבול הבאים:

  • מסוף ניצנה
  • מסוף טאבה
  • מסוף נהר הירדן
  • מסוף קרני

המראות ונחיתות טלפון - המוקד פעיל 24 שעות ביממה.

vnrtu, ubjh,u,
חיוג למוקד השירות מכל טלפון:
1-900-721-445


מה דעתכם על השירות? אנא כתבו לנו:
 


המראות ונחיתות טלפון - המוקד הארצי

מתכוננים לנסוע לחו"ל? תיהנו! לפני שאתם אורזים את המזוודות ואת המשפחה ונוסעים לנמל התעופה, כדאי להצטייד בכמה טיפים, שיסייעו לכם להגיע ליעדכם בנוחות המירבית ובלי עיכובים מיותרים.

הקדימו יציאתכם לנמל התעופה - מומלץ להגיע לנמל התעופה בן-גוריון 3 שעות לפני הטיסה. מוטב לחכות בטרמינל מאשר לאחר לטיסה. חברות התעופה מקפידות על מועדי ההמראה, ואיחור עלול להשאיר אתכם בארץ. בכל מקרה, מוקד המראות ונחיתות נועד לאפשר לכם לקבלת את הזמנים הכי עדכניים.

עדיף להגיע לנמל התעופה בתחבורה ציבורית - מגרשי החניה בנתב"ג גדולים, ומשך הזמן הדרוש להגיע מהם עד לשער נמל התעופה הוא ארוך יחסית.

שימו לב לגודל המטען שלכם -  בטיסה לחו"ל שולחים מזוודה או שתיים לבטן המטוס. משקל המטען המותר בטיסה מותנה בכרטיס הטיסה ובמחלקה שבה טסים. הנוסעים יכולים להעלות עמם תיק יד לתא הנוסעים, ללא תשלום נוסף. משקל מטען היד במחלקת תיירים מוגבל ל-8 ק"ג ובמחלקת העסקים הוא מוגבל ל-12 ק"ג. תיק שיחרוג מהמידות הללו, יישלח לתא המטען של המטוס.

בעת אריזת המזוודות - יש להקפיד על כך שתיק כלי הרחצה יהיה במטען שיימסר לצורך העמסה לבטן המטוס. תיק כלי הרחצה מכיל בדרך כלל מספריים ופצירות לשיוף ציפורניים (אסור להעלות עם תיק היד למטוס) והם מוחרמים על יד הבודקים הבטחוניים.

שבו במושב המעבר בטיסות ארוכות - אם אתם יושבים ליד החלון או במושב האמצעי, תתקשו לטפס מעל נוסע זר היושב לידכם וישן עמוקות אם תרצו לצאת לרגע ממקום מושבכם. הבעיה חמורה בעיקר כאשר הנוסע לפניכם היטה את גב המושב לאחור.

הזיזו את עצמכם במהלך הטיסה - אם אתם נוסעים בטיסה ארוכה, קומו מדי פעם ולכו לאורך המעבר. ישיבה ארוכה במטוס ללא תנועה היא מסוכנת (חשש להיווצרות קרישי דם).

חשבו את זמן החזרה מיעד הטיסה לנמל התעופה - לקראת הטיסה הביתה מערים גדולות, חישוב הזמן הדרוש לנסיעה לנמל התעופה צריך להיעשות בצורה המחמירה ביותר. אם במלון אומרים לכם שהנסיעה נמשכת חצי שעה, הכפילו את הזמן. הפקקים בדרכים המובילות לנמלי התעופה הגדולים הם תופעה מקובלת כמעט בכל שעות היום. במקומות שבהם יש רכבת מהירה, זו הדרך המועדפת להגיע ממרכז העיר לנמל התעופה.

יש לבדוק מאיזה טרמינל יוצאת הטיסה - לפני שאתם יוצאים לנמל התעופה בדרככם חזרה לארץ, בדקו מאיזה טרמינל יוצאת הטיסה. בנמלי התעופה הגדולים באירופה ובארה"ב יש כמה וכמה טרמינלים. מספר הטרמינל ממנו ממריאה טיסתכם רשום בכרטיס הטיסה. גם לאחר שהגעתם לטרמינל הנכון, בדקו מאיזה שער יוצאת הטיסה. לפעמים מדובר בשערים מרוחקים, שההליכה אליהם ארוכה למדי (בעיקר עם מזוודות).

טיפים נוספים לטיסה נינוחה ורגועה - כדאי שהיום האחרון לפני הטיסה יהיה רגוע, תכנון מראש חשוב בכדי להשיג זאת. שינה טובה לפני הטיסה תסייע להתמודד טוב יותר עם ג'ט-לג. לבשו בגדים רפויים ונוחים. רצוי בדים נושמים ולא אטומים. בכדי להתמודד עם היובש, כדי לשתות יותר מהרגיל ולצרוך פחות קפה אלכוהול ותה. כאבי אוזניים משינוי לחצים אפשר לפתור ע"י לעיסת מסטיק.

טיסה נעימה!

                           --- המראות ונחיתות טלפון - הכי מדויק שיש --- 

www.iaa.gov.il