בזק בינלאומי שירות לקוחות (טלפון עם הקלטה) -

שירות לקוחות

 

מוקד שירות הלקוחות של חברת בזק בינלאומי 014 מספק סיוע בתחומים רבים כגון:

  • אינטרנט וגלישה
  • שיחות בינ"ל
  • טלפון ביתי
  • שרותי גיבוי
  • מידע פיננסי

 

בזק בינלאומי - האם זה סרטון הפרסומת הכי גס שראיתם בחיים שלכם? כנראה שכן 

שעות פעילות המוקד:
ימים א-ה בין השעות 7:00-18:00, 19:00-21:00
יום ו בין השעות 7:00-12:00

המוקד הטכני פועל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.


חיוג למוקד השירות מכל טלפון:
1-900-712-419

-- בזק בינלאומי טלפון ישיר --
 

מה דעתכם על מוקד בזק בינלאומי שירות לקוחות? אנא כתבו לנו:

 

 

ykpui cze chbktunh

 

בזק בינלאומי

בזק בינלאומי היא חברה המספקת שירותי טלפוניה בינלאומית תחת הקידומת 014, ומשמשת ספק שירותי אינטרנט בישראל. החברה הוקמה בשנת 1996 על ידי חברת בזק, והיא בבעלות מלאה שלה. בזק הקימה את החברה במטרה לרכז את תחום הטלפוניה הבינלאומית (בקידומת 014) בידי חברה שתמשיך להיות בבעלותה, משום שמשרד התקשורת החליט להפקיע את המונופול שהיה לה בתחום התקשורת הבינלאומית, ולתת רישיונות למפעילים בינלאומיים נוספים.

בשנת 1999 חדרה בזק בינלאומי לתחום האינטרנט וכיום, כשלרשותה כ-42% נתח שוק, נחשבת החברה למובילה באספקת שירותי אינטרנט ובעלת שיעור הצמיחה הגבוה והמרשים בישראל. יכולתה וביצועיה המעולים של החברה הינם בזכות ההון האנושי האיכותי, בשילוב עם התשתיות המהירות והטכנולוגיה המתקדמת, המאפיינים אותה.

בזק בינלאומי שירות לקוחות

בתחום השירות מובילה בזק בינלאומי את המשק הישראלי. השירות האיכותי של החברה לצד הליווי והתמיכה המקצועיים אותם היא מספקת ללקוחותיה הינם מאבני היסוד של החברה. השקעה זו בשירות הוכיחה את עצמה גם בשנת 2013, אז מצא מכון המחקר "מרקטסט", את בזק בינלאומי, זו השנה השישית ברציפות כמובילה בתחום שירות הלקוחות. לקוחות החברה יכולים לפנות אל בזק בינלאומי שירות לקוחות בכל נושא ולקבל שירות מצוין.

שירותי בזק בינלאומי טלפון

בזק בינלאומי המשקיעה משאבים רבים בבניית יכולות חדשות והעצמת הקיימות, השיקה בינואר 2012 תשתית תקשורת עצמאית בים התיכון המקשרת בין ישראל ואירופה. מדובר בכבל תת ימי האוחז בטכנולוגיה חדשנית ומתקדמת בעולם להעברת נתונים. כבל זה הופך את בזק בינלאומי לחברה הישראלית הראשונה שבבעלותה המלאה רשת תקשורת בינלאומית מתקדמת, המאפשרת ללקוחותיה ליהנות מרוחבי הפס הגדולים ביותר ומן הגלישה האיכותית ביותר. בנוסף במקביל להקמת הכבל החדש, הקימה בזק בינלאומי את רשת ה-POWER NGN - רשת אינטרנט מתקדמת הנשענת על יכולותיו הטכנולוגיות של כבל התקשורת החדש ומאפשרת לגולשי האינטרנט במהירויות הגבוהות ליהנות מהביצועים הטובים ביותר. הכבל החדשני של בזק בינלאומי, בשילוב רשת האינטרנט המתקדמת של החברה, חוללו מהפיכה בשוק האינטרנט הישראלי והעמידו את הסטנדרטים הגבוהים ביותר לגלישה באינטרנט לרווחת הלקוחות בישראל.

כדאי לדעת

חברה המספקת שירותי אינטרנט, עליה ליידע את מנוייה בדבר הסכנות הנשקפות מרשת האינטרנט וקיומם של אתרים פוגעניים ואתרים שאינם הולמים קטינים, וזאת בכל אחת מהדרכים הבאות:

  1. שליחה בדואר רגיל של עלון מידע מודפס למנוי, במועד ההתקשרות עם החברה לקבלת שירותי גישה לאינטרנט ובמועד חידוש העסקה עם החברה, וכן אחת לשנה לפחות במהלך תקופת ההסכם
  2. פרסום המידע באתר האינטרנט של המפעיל
  3. ציון המידע בהסכם שנחתם עם המנוי
  4. מסירת המידע למנוי על ידי נציג שירות הלקוחות של המפעיל

עוד נקבע שהחברה תציע למנוייה בכל הדרכים המצוינות לעיל, שירות יעיל לסינון אתרים ותכנים פוגעניים באינטרנט, בהתאם למקובל בתחום, ובלבד ששירות הסינון יתבסס על ניתוח המידע הנמצא באינטרנט, והעשוי לכלול תכנים פוגעניים. יודגש כי על שירות הסינון להינתן ללא תשלום נוסף על התשלום שנגבה מהמנוי בעד שירות הגישה לאינטרנט. כלומר היא על החברה לספק את שירות הסינון בחינם לכל מנוייה וליידע את המנויים בדבר קיומה של האפשרות לקבל שירות סינון ללא תשלום.

 

 

--- בזק בינלאומי טלפון ישיר - 1-900-712-419 ---

www.bezeqint.net