בזק - שירות לקוחות כללי - טלפון -

שירות לקוחות

מוקד בזק תמיכה טכנית מספק מידע וסיוע בנושאים הבאים:

  • קווי טלפון
  • שירותי אינטרנט
  • הזמנה והפעלת שירותים
  • תמיכה ותקלות
  • תמיכה באתר האינטרנט
  • תמיכה ברשת ביתית
  • מעבר דירה

>>לחצו כאן למידע שימושי נוסף שיחסוך לכם הרבה זמן וכסף

 

נציגי השירות לא מטפלים בכם כמו שצריך? נמאס לכם מהשירות הגרוע שאתם מקבלים?
צפו עכשיו בסרטון - מתיחה קורעת מצחוק - ותצחקו על בזק בחזרה:
מומלץ לצפות עד הסוף... :) 


שעות פעילות מוקד בזק שירות לקוחות:
ימים א-ה בין השעות 8:00-19:00
יום ו בין השעות 8:00-14:00

מוקד בזק תמיכה טכנית באינטרנט המהיר:
24 שעות ביממה כל יום (למעט יום כיפור)

מוקד בזק תמיכה טכנית בקווי הטלפון:
24 שעות ביממה כל יום (למעט יום כיפור)


חיוג למוקד התמיכה הטכנית מכל טלפון:
1900-721417

בזק תמיכה טכנית - קו ארצי
ykpui czeמה דעתכם על מוקד התמיכה הטכנית של חברת בזק? אנא כתבו לנו: 
בזק תמיכה טכנית טלפון – מוקדים

חברת בזק היא חברת תקשורת מובילה בישראל, העוסקת בתחום הטלפוניה והאינטרנט. החברה שייכת לקבוצת חברות גדולה, אשר יחד מספקות מענה במגוון שירותי טלפוניה וטלקום. בין השירותים המובילים: טלפוניה קווית ואלחוטית, טלפוניה מקומית ובינלאומית, ושירות אינטרנט מהיר. חברת בזק שמה דגש על אספקת שירות יעיל לכל לקוח בזמן קצר, ומספקת ללקוחותיה אמצעים מגוונים ליצירת קשר.


בזק תמיכה טכנית טלפון

תקלות טכניות, הדרכות, עדכונים ניתן לבצע מול נציג טלפוני, המספק שירות דרך מוקד תמיכה טכנית. השירות כולל פתרון תקלות באינטרנט, בירוק מועד הגעה של טכנאי, בדיקה של מהירות הגלישה – העלאה והורדה של קבצים למחשב, עדכון ושדרוג מהירות הגלישה באינטרנט, בדיקה ותיקון של קווי הטלפון ונושאים טכניים נוספים.


חבילות תקשורת

בזק מציעה ללקוחותיה מגוון חבילות תקשורת לבחירה בכמה מסלולים אפשריים. שירותי הטלפון נמכרים כיום בשלושה מסלולי דבר חופשי בעלויות שונות, השונים זה מזה בכמה נושאים. ניתן לשלב בין חבילת הטלפון הקווי לחבילת גלישה באינטרנט, ובכך להצליח להוזיל את העלות הכוללת.


שירותי טלפון מתקדמים

בזק מאפשרת למנוייה ליהנות משירותי טלפון נלווים מתקדמים כמו שירות תא קולי, המאפשר השארת הודעות, שירות שיחה מזוהה, שמעדכן אתכם מי חיפש אתכם במידה ופספסת שיחה, שירות שיחת ועידה, לצורך קיום שיחה עם יותר מגורם אחד, ומגוון שירותי טלפוניה מתקדמים נוספים. טיפול בתקלות בנושאים אלו ניתן לקבל באמצעות נציג בזק תמיכה טכנית טלפון.


אינטרנט מהיר

שירות האינטרנט של בזק מתקדם ומאפשר גלישה במהירות של עד 100 מגה. השירות כולל הורדה מהירה של קבצים למחשב, יכולת צפייה איכותית בתכנים, גלישה אלחוטית בבית ומחוצה לו, גיבוי תכנים על גבי ענן ושירותים נלווים נוספים. תקלות בנוגע לאינטרנט יכולות לבוא על פתרונן באמצעות פניה דרך אתר האינטרנט של החברה, הכולל מדריכים רבים, או באמצעות פניה למוקד בזק תמיכה טכנית טלפון. לקוחות חדשים יכולים להצטרף לשירות האינטרנט של בזק באמצעות פניה למוקד.


טיפים בפניה למוקד

על מנת לזרז את זמן הטיפול בפנייתכם למוקד בזק תמיכה טכנית טלפון, מומלץ להכין מראש את פרטי המשתמש שלכם , סיסמא, ופרטי כרטיס האשראי עמו התחברתם לשירות. בנוסף מומלץ לפנות למוקד לא בשעות השיא, אשר לרוב מדובר בשעות הערב, אלא בשעות בצהרים, בהם המוקד פנוי יותר לקבלת שיחות, ויוכל לספק מענה מהיר במיוחד.

 

www.bezeq.co.il