גולן טלקום שירות לקוחות (טלפון עם הקלטה) -

שירות לקוחות

 

מוקד חברת גולן טלקום שירות לקוחות מספק מידע בנושאים רבים, ביניהם:

  • חבילות ותעריפים
  • שיחות לחו"ל
  • מכשירים
  • תנאי שימוש
  • תקלות טכניות

 

מתיחה מטורפת שתגרום לכם להתגלגל מצחוק - אדם שמתחזה לאיש שירות של גולן טלקום
שעות פעילות מוקד גולן טלקום שירות לקוחות:
ימים א-ה בין השעות 8:00-21:00
יום ו בין השעות 8:00-13:00


חיוג למוקד השירות מכל טלפון:
1-900-721-427

 
גולן שירות לקוחות - מוקד טלפוני ישיר

מה דעתכם על שירות הלקוחות של חברת גולן טלקום? אנא כתבו לנו:


 

 

 ykpui duki ykeuo

 

גולן טלקום

חברת תקשורת סלולרית שזכתה ביולי 2011 במכרז להפעיל רשת דור 3 בישראל החל משנת 2012‏. החברה הוקמה על ידי מיכאל גולן, איש עסקים צרפתי, איל התקשורת הצרפתי קסבייה ניאל והאחים הצרפתים-יהודים פטריק וג'ראר פאריאנט.

החברה השיקה את שירותיה במאי 2012, תחת הסיסמה "מספיק להיות פראיירים", כאשר המודל העסקי שלה מבוסס בעיקרו על תמחור חודשי נמוך וקבוע (במקום דקות שיחה). המודל פותח ויושם קודם לכן בתחום הטלפונים הקוויים בצרפת על ידי ניאל. החברה שהקים ניאל הציעה שירותי טלפון קווי תמורת 50 אחוז מהמחיר המקובל בשוק, הפכה לאבן דרך בתעשיית התקשורת במדינה וגרמה ליתר החברות להתיישר על פיה.

החברה היא המפעילה החמישית שנכנסה לשוק התקשורת הסלולרית בישראל, לאחר שפלאפון, סלקום, פרטנר תקשורת ומירס כבר פעלו בו מספר שנים. נשיא החברה הוא אורן מוסט (ממקימי רשת סלקום).

גולן טלקום טלפון נחשבת לאחראית על מהפכת מחירים בשוק הסלולר לאחר שהחברות הוותיקות נאלצו להתאים עצמן למצב החדש, ולהציע תעריפים מוזלים.

גולן טלקום סניפים - גולן שירות לקוחות

החברה לא מפעילה סניפים ואתרי שירות לקוחות, ומנהלת את כל פעילותה באמצעות אתר האינטרנט שלה. עם זאת, קיים מוקד גולן שירות לקוחות טלפוני עם כ–200 נציגים. במקביל, חתמה החברה על חוזים עם רשת באג (BUG) ורשת בסט מובייל, שדרכן יוכלו הלקוחות לרכוש מכשירים ולקבל שירות.

גולן טלקום עסקים

השוק העסקי הפך להיות נקודת התורפה של חברות הסלולר הוותיקות בשל העובדה שהמחירים בשוק הפרטי ירדו לרמות מחיר שהשוק העסקי לא נחשף אליהם ולכן החשש הגדול הוא שלקוחות עסקיים בינוניים וגדולים ידרשו לפתוח הסכמים ולהוריד מחירים כפי שמציעות החברות בשוק הפרטי. גולן טלקום מזהה את המגמה ולכן החברה מדווחת כי אחרי שהגיעה ל-12% נתח שוק במגזר הפרטי, היא נכנסת למגזר העסקי ומציעה את החבילה המשתלמת ביותר בשוק בתעריפים העסקיים האטרקטיביים ביותר.

גולן טלקום שירות לקוחות

דבר חשוב שיש לציין בהקשר של גולן טלקום טלפון, חלוצת שירות "ללא הגבלה" (אנלימיטד): יש להציג מבעוד מועד את ההגדרה לחריגה מתנאי מסלול "ללא הגבלה". גם אם מעטים הסיכויים לצלוח אותם, כדאי לבדוק מראש במה מדובר - ובמקביל, לברר מה קורה בעת חריגה ממכסת הגלישה המוגדרת: האם היא תגרור חיובי יתר מפתיעים, או רק האטה בגלישה.

 

--- גולן טלקום טלפון ישיר ---

www.golantelecom.co.il