הוט מובייל שירות לקוחות (טלפון עם הקלטה) -

שירות לקוחות

מוקד שירות הלקוחות של חברת הוט מובייל מספק מידע וסיוע בנושאים הבאים:

  • מכשירים ומוצרים
  • בירור חשבוניות
  • תעריפים וחבילות
  • שיחות לחו"ל
  • מרכזי שירות
  • תמיכה טכנית
  • תמיכה באתר האינטרנט
  • שירותי מירס


לא ייאמן מה שעושים ללקוחות בארץ שלנו - חובה לצפות - לקוח מחכה מעל 50 דקות
שעות פעילות מוקד הוט מובייל שירות לקוחות:
ימים א-ה בין השעות 8:00-19:00
יום ו בין השעות 8:00-12:00

 

חיוג למוקד השירות מכל טלפון:
1-900-721-428

הוט מובייל שירות לקוחות - מוקד טלפוני ישיר
 

מה דעתכם על שירות הלקוחות של חברת הוט מובייל? אנא כתבו לנו:

 

 

ykpui vuy nuchhk

 

הוט מובייל

הוט מובייל (מירס לשעבר) היא חברת תקשורת סלולרית, מקבוצת HOT, הפועלת בישראל. החברה מפעילה רשת סלולרית שבה מכשירי הקצה משמשים כטלפון סלולרי וגם כמכשיר קשר ומפעילה רשת סלולרית חדשה בפרישה חלקית. באזורים בהם אין לחברה אנטנה עצמאית, הוט מובייל נשענת על הסכם נדידה עם חברת פרטנר (אורנג'). במקביל לפעילותה בשוק הסלולר הפרטי, ממשיכה HOT mobile לתפעל ולספק במסגרתה שירותי טלפוניה סלולרית ו-PTT למגוון רחב של גופים עסקיים, תעשיות ביטחוניות, רשויות מקומיות, לרשות שדות התעופה ולגופי חירום והצלה. בנוסף, החברה מספקת שירותי שיחות לחו"ל תחת המותג "HOT 017" והקידומת הבינלאומית 017.

בנובמבר 2013 חתמה החברה על הסכם שיתוף רשתות עם חברת פרטנר. בעקבות ההסכם, צפויות פרטנר והוט מובייל להפעיל רשת אנטנות משותפת, כאשר כל חברה תמשיך להפעיל את ליבת הרשת שלה בנפרד ולשרת את לקוחותיה בנפרד. עד לאיחוד מערכי האנטנות של החברות, צפויה הוט מובייל להשתמש ברשת הקיימת של פרטנר כדי לספק ללקוחותיה כיסוי כלל ארצי באזורים שאין לה אנטנה משלה.

הוט מובייל סניפים

לחברת הוט מובייל סניפים רבים שפזורים בכל רחבי הארץ ובהם מרכזים של מכירה ושירות. במרכזי המכירה והשירות של חברת הוט ניתן לרכוש את כל המוצרים והשירותים שקבוצת HOT מציעה, כגון שירותי טלוויזיה בכבלים, שירותי אינטרנט ושירותי טלפון (נייח ונייד). ניתן למצוא את רשימת הסניפים של החברה באתר האינטרנט או להתקשר ישירות אל הוט מובייל טלפון ולברר מהו הסניף הקרוב אליכם.

הוט מובייל ניודים

הצלחה ענקית למבצע הוזלה של הוט מובייל בחודש ינואר (2015) שטרף את השוק וגרם לחברות הוותיקות לדמם מנויים בהיקף שמזכיר את תחילת התחרות ב-2012. הוט מובייל גייסה בינואר קרוב ל-40 אלף מנויים נטו, ואף עקפה את גולן טלקום שהיא המגייסת הגדולה בדרך כלל שהסתפקה בינואר בכ-27 אלף מנויים נטו בלבד. על מנת להתנייד כל שהלקוח נדרש לעשות זה להגיע אל אחד מבין הוט מובייל סניפים או להתקשר אל הוט מובייל טלפון ישיר.

הוט מובייל שירות לקוחות

כרגע הצרכנים מעדיפים את החבילה האטרקטיבית שלהם בתחום הסלולר ללא קשר לשירותים אחרים. זו גם הסיבה שמבצעים של הוט מובייל שהציעו חבילה ביתית של 100 מגה דרך הוט נט בחינם לא הצליחו וכך גם המבצעים של סלקום ופרטנר שהציעו חבילות דומות משולבות טלפוניה לא הצליחו. השוק הסלולרי בשלב הזה לא מתחבר לעולמות אחרים ואף חברה לא פענחה את המודל השיווקי הנכון כיצד משלבים חבילה סלולרית עם מוצרים אחרים. כרגע הוט מובייל משקיעה את מאמציה בלהוזיל עלויות של החבילה הסלולרית ולשפר את שירות הלקוחות.

 

-- הוט מובייל טלפון ישיר --

www.hotmobile.co.il