יו פון שירות לקוחות (טלפון עם הקלטה) -

שירות לקוחות

 

מוקד חברת יופון שירות לקוחות מספק מידע במגוון של נושאים, לרבות:

  • מסלולים וחבילות
  • הטבות ומבצעים
  • הגדרות גלישה
  • שיחות לחו"ל
  • חנויות יופון הקרובות לביתך
  • שירות תיקונים

 

גם לכם נמאס מהשירות הגרוע של נציגי חברות הסלולר?
לא ייאמן מה עושים ללקוחות בארץ - חובה לשמוע!שעות פעילות מוקד יו פון שירות לקוחות:
ימים א-ה בין השעות 7:30-20:30
יום ו וערבי חג בין השעות 8:00-13:00


חיוג למוקד השירות מכל טלפון:
1-900-721-426
(יו פון טלפון ישיר - מוקד ארצי)


מה דעתכם על מוקד חברת יו פון שירות לקוחות? אנא כתבו לנו:

 


ykpui hupui

 

יופון YouPhone

חברת תקשורת המפעילה רשת סלולרית וירטואלית. יופון היא חברת בת של רשת הריבוע הכחול.

החברה מספקת שירותים סלולריים טלפון נייד באמצעות שימוש בתשתיות פיזיות קיימות של חברת פלאפון. עם זאת, יופון תמשיך לעשות שימוש ברשת אורנג' עבור לקוחות דור 2 ודור 2.5, שלפלאפון אין מענה עבורם. יופון אף חתמה השנה על חוזה עם חברת סיבים אופטיים במסגרתו תוכל להציע בעתיד גם שירותי טלפון קווי ואינטרנט. החברה החלה את פעילותה במאי 2012, קידומות המספרים שהוקצו למנויים של הרשת הם: 055-88 ובשל מדיניות ניידות המספרים בישראל ניתן להעביר לרשת מספרים ששייכים לחברות אחרות.

YouPhone סניפים

פעילות החברה מתבססת על רשתות המרכולים מגה ו-AM:PM, רשת תחנות הדלק "דור אלון". ברשתות אלה ניתן לרכוש כרטיסי סים של החברה. את כרטיס הסים ניתן להפעיל באמצעות אתר החברה או בשיחה אל יו פון טלפון ישיר.

YouPhone שירות לקוחות

אריאל שרייבר מנכ"ל יופון מסכם את כוונות החברה "הסכם האירוח על גבי רשת פלאפון מהווה אבן דרך נוספת בהמשך לביסוסה של YouPhone כשחקן משמעותי ומוביל בשוק הסלולר. בחרנו בפלאפון על מנת להבטיח שגם בעתיד נהיה עם הרשת הטובה והמתקדמת ביותר. כך נוכל להמשיך ולהעניק ללקוחותינו את חוויית הסלולר הטובה בישראל ולפעול תמיד כשומרי הסף של התחרות, עם חבילות סלולר זולות, איכות טכנולוגית מובילה והקפדה על רמת שירות גבוהה".

בנוסף למוקד YouPhone שירות לקוחות, ניתן ליצור קשר עם מערך השירות של החברה גם באמצעות האינטרנט (על ידי שליחת מייל או צ'אט עם נציג) וכמובן להגיע אל אחת מבין עשרות חנויות YouPhone הקרובה לביתכם. הדרך המועדפת על רוב הלקוחות היא כמובן להתקשר אל YouPhone שירות לקוחות ולשוחח ישירות עם נציג שירות.

יו פון טלפון - יו פון שירות לקוחות

הלקוחות המתניידים אל יופון טלפון אולי יצטרכו לעבור סדרה מייגעת של חינוך והתמקחות מול חברות שונות, אך לפחות יקחו את גורלם וחשבונם בידם ויעשו מעשה. ההתניידות עצמה מאוד פשוטה וכרוכה בשיחה קצרה עם אחד מנציגי יופון שירות לקוחות במוקד יופון טלפון.

הבעיה היא דווקא אותם לקוחות חסרי מודעות: אלה שכלל לא מבינים או לא שמים לב כמה הם משלמים ללא הצדקה, רבים מהם מבוגרים המתקשים להישאר עם יד על הדופק בכל הנוגע לחבילות התקשורת החדשות, האחרים הם שדוחים את הטיפול בגלל סיבות פסיכולוגיות כמו  "קודם אסיים לשלם על המכשיר שרכשתי בחברה, ורק אז אתנייד לחברה אחרת".

במועצה לצרכנות מאשימים את הצרכנים הרדומים, אך במידה מסוימת גם את החברות עצמן, שבמשך שנים "הרדימו" את הציבור והרגילו אותו למצב בו אין טעם בבדיקת החשבונות, החבילות, העלויות וכו'.

 

-- יופון טלפון ישיר - יופון שירות לקוחות --

www.youphone.co.il