אמישראגז טלפון עם הקלטה (שירות לקוחות) -

שירות לקוחות

 

מוקד חברת אמישראגז שירות לקוחות מטפל בנושאים רבים כגון:

  • תשלום חשבונות
  • מוצרים ומבצעים
  • דודי שמש
  • ליקויים במוצר או בשירות

 

האם חברות כמו אמישראגז מנתקות לקוחות מגז באופן חד-צדדי? תחליטו בעצמם - קשה לצפייה!

 

שעות פעילות המוקד:
ימים א-ה בין השעות 8:30-15:30


חיוג למוקד השירות מכל טלפון:
1-900-721-409
אמישראגז טלפון ישיר - מוקד ארצי


מה דעתכם על מוקד חברת אמישראגז שירות לקוחות? אנא כתבו לנו:

 

 


 

ykpui tnhartdz

 

אמישראגז

החברה האמריקאית ישראלית לגז בע"מ נוסדה בשנת 1949 והיא ספקית הגז המובילה במדינה. החברה לוקחת חלק נכבד בפיתוח רמת החיים והעוצמה הכלכלית של ישראל בפעילותה כספקית אנרגיה לתחומים רבים ומגוונים: לבית, לתעשייה, לחקלאות, לתיירות, למסעדות, לבתי חולים ולמכוניות. בכך היא חובקת את מרבית תחומי החיים של כולנו.

הגפ"מ (גז פחממני מעובה) הוא מקור אנרגיה נקי, והשימוש בו תורם לשמירה על איכות הסביבה. הבעירה של הגז הינה טובה יותר מזו של מוצרי דלק אחרים. הוא אינו מחלחל לאדמה ואינו מזהם אותה. הביקוש לגז בעולם ובישראל נמצא בעלייה מתמדת, והשימוש בגז פורץ לתחומים חדשים ומגוונים. אמישראגז מספקת את הגז לבישול, למערכות לייצור אנרגיה ולהנעת מכוניות בגז.

אמישראגז שירות לקוחות

הלקוח נמצא במרכז העשייה של אמישראגז. מאות אלפי בתי אב נהנים מאספקה סדירה ובטוחה של גז באמצעות מערכת גז מרכזי מודרנית, או באמצעות מיכלים (12 ק"ג או 48 ק"ג), ומקבלים שירות 24 שעות ביממה. את הצרכנים משרתים 3 מפעלי מילוי, איחסון, יבוא, רשת סניפים הפרוסה בכל רחבי הארץ ומוקד אמישראגז טלפון חירום ארצי מאוייש הפועל 24 שעות ביממה.

כל אלה מבטיחים ללקוחות אמישראגז אספקת גז מהימנה ובטוחה 365 ימים בשנה.

אנרגיה מתקדמת ובטוחה

אמישראגז מספקת אנרגיה מתקדמת לעסקים רבים: תעשייה, חקלאות, בתי מלון ומסעדות. לאמישראגז צוותי ההנדסה בעלי ניסיון רב בתכנון וביצוע של מערכות מודרניות להספקת אנרגיה. אמישראגז בונה מערכות אנרגיה יעילות תוך מתן דגש רב על בטיחות בתכנון ובבנייה.

אספקה סדירה, מהימנה ובטוחה

לאמישראגז מערך הספקה רחב היקף הכולל חוות אחסון גדולות ועשרות משאיות חלוקה ומיכליות גז. על מנת להבטיח את האספקה הסדירה למשקי הבית ולתעשייה מייבאת אמישראגז כמויות גדולות של גז מחו"ל באמצעות אניות צובר מיוחדות המיועדות להובלת גז. כושר האחסון העומד לרשות המערך התפעולי בחוות הגז מאפשר קליטה של  כמויות הגז הגדולות הנפרקות מאניות הצובר. העורף התפעולי הרחב דואג לאספקה רציפה של גז.

מוצרים מלאי אנרגיה

אמישראגז מספקת מגוון רחב של מוצרים הפועלים באנרגיית הגז: כיריים לבישול, מחממי מים, תנורי חימום, קמינים, מייבשי כביסה, גרילים ומוצרי מחנאות.

 

--- אמישראגז טלפון ישיר - מוקד טלפוני ארצי ---

www.amisragas.co.il