מנעולן בגבעתיים - שירות עד הבית -

שירות לקוחות


> מעוניין לפרוץ דלת בגבעתיים? להחליף מנעול?
> תיקון מנעול ישן? התקנת מנעול בדירה חדשה? פריצת רכב?

> מחפש מנעולן בגבעתיים עם אינספור המלצות? (תוך 20 דקות אצלך באישור המשטרה)

אנו עובדים עם בעלי מקצוע מנוסים ומקצועיים שפותרים כל בעיה בזמן קצר!
שירות מהיר, מקצועי ולעניין - עם מחירים אטרקטיביים ויחס אדיב במיוחד.
 באישור המשטרה
 

אילו שירותים מספק מנעולן?

מנעולנים שונים מספקים שירותי מנעולנות מגוונים, אך יש כמה שירותים נפוצים אשר ניתנים על ידי כל המנעולנים:

•    שכפול מפתחות – הצורך בשכפול מפתחות ידוע וברור. בין אם מדובר על מפתח לדלת של הבית, מפתח לדלת של המשרד, מפתח לרכב או מפתח לכספת, חשוב כי יהיה קיים ברשותך לפחות מפתח רזרבי אחד. אם עושים שימוש בנכס או ברכב יותר מאדם אחד, חשוב לשכפל מפתח לכל אחד מהמשתמשים. שכפול מפתחות זהו שירות הניתן על ידי מנעולן בגבעתיים במקום עבודתו, והוא נעשה באמצעות שימוש במכשור מקצועי.

•    תיקון מנעולים – מנעולים איכותיים ככול שיהיו עשויים להתקלקל. במצב בו המנעול תקול יש אפשרות לפנות אל מנעולן בגבעתיים אשר יגיע אליכם הביתה ויתקן את המנעול. אם לא ניתן לתקן את המנעול אפשר לבקש מהמנעולן שיחליף אותו במנעול תקין.

•    פריצת מנעולים – פריצה של מנעול נדרשת כאשר לא ניתן לעשות שימוש במפתח קיים בכדי לפתוח את המנעול, או שהמפתח אבד או נגנב. יש מנעולים אשר נפתחים באמצעות הקלדה של קוד סודי, ויש מצבים בהם הקוד נשכח ולפיכך אן אפשרות לפתוח את המנעול. פריצת מנעולים על ידי מנעולנים בגבעתיים מספק פתרון למצבים אלו ואחרים.

•    פריצה לרכב – פריצה של רכבים היא שירות שכיח ונפוץ בתחום המנעולנות. שירות זה נדרש כאשר אבד או נגנב לך המפתח לרכב, ובסיטואציה בה ננעל הרכב מהמפתח בתוכו. פורץ מנעולים יוכל להגיע לכל מקום בו נמצא הרכב ולפרוץ אותו עבורכם בצורה מקצועית.

האם ניתן לבצע עבודות מנעולנות באופן עצמאי?

כמו בכל תחום גם תחום המנעולנות לכאורה אפשר לבצע לבד ללא איש מקצוע, אך סיבר כי אדם לא מנוסה ולא מיומן יעשה עבודה הרבה פחות טובה. במקרה שהמפתח הלך לאיבוד, הרכב ננעל, התקלקל המנעול או כל דבר אחר, מומלץ לא להסס ומיד לפנות אל מנעולן מקצועי שיגיע מהר ויפתור עבורך את הבעיה.

מנעולן מקצועי

חשוב להעסיק אך ורק מנעולן מקצועי ומוסמך. בכדי שמנעולן יוכל לפעול באופן חוקי הוא חייב להיות בעל תעודת הסמכה מהמשטרה. לא כל המנעולנים נושאים עימם את תעודה זו, ולכן מומלץ מאוד לבקש ממנעולן כי יביא עימו את המסמך בכדי שיוכל להציגו בפניכם.

מנעולן באמצע הלילה

אם באמצע הלילה נתקעת מחוץ לבית בלי מפתח, או שמפתח ממאן לפתוח את הדלת, תמיד תוכל להתקשר אל מנעולנים בגבעתיים. אנו מספקים שירות מנעולן בגבעתיים בכל שעות היום והלילה, כך שלעולם לא תישאר ללא פתרון.