מנעולן ראשון לציון - שירות עד הבית -

שירות לקוחות


> מחפש מנעולן בראשון לציון? בעל מקצוע מומלץ?
> תיקון מנעול קיים? החלפת מנעול? פריצת דלת?

> צריך שירות כאן ועכשיו? תוך 20 דקות? (באישור המשטרה)

אנו עובדים עם מגוון בעלי מקצוע מנוסים ומקצועיים. מנעולנים מומלצים שנבדקו אחד אחד,
שיודעים לתת שירות ברמה גבוהה, ולפתור כל בעיה על המקום.

 מחירים ללא תחרות
 

שומרים על הבית!

השימוש במנעולים שכיח ותדיר בכל תחומי החיים. אנו נועלים את דלת הבית, את החלונות, את הרכב, את הכספת, ולעיתים אף נועלים מגירות או מזוודות. שימוש במנעול הוכח ונמצא יעיל מאוד כנגד ניסיון לפריצה ושוד. אחד הדברים החשובים הם להתאים את המנעול הנכון לצורך. מנעול עבור דלת כניסה לא זהה למנעול המשמש לנעילה של מגירה וכדומה. אם אתה מתלבט איזה מנעול לרכוש לצור כזה ואחר, מומלץ לפנות אל מנעולן בראשון לציון. המנעולן יוכל להמליץ לך על המנעול שיהיה הנכון והמתאים ביותר על פי הצרכים שיוגדרו על ידיך ועל פי התקציב העומד לרשותך.

סוגי מנעולים

כאמור לצרכים שונים יש להתאים סוגים שונים של מנעולים. יש מנעולים פשוטים הפועלים באמצעות מנגנון של לשונית, לצד מנעולים הרבה יותר מתוחכמים. במרבית דלתות הכניסה לבית מותקן מנעול צילינדר. מנעול זה נפתח באמצעות מפתח משונן, אשר מניע את הלשוניות המותקנות בדלת. בדלתות עץ לרוב יותקן מנעול לשונית, וחשוב לא פעם להתקין מנעול עליון, על מנת למזער סיכוי לפריצה. כמו כן קיימים מנעולים אותם ניתן לפתוח באמצעות קוד סודי ומנעולים ביומטריים הפועלים באמצעות טביעת אצבע.

שירותי מנעולנות

שירותי מנעולנות הניתנים על ידי מנעולנים בראשון לציון כוללים את התחומים הבאים:

•    שכפול מפתחות – שירות אשר ניתן במקום בו המנעולן נותן שירות, ובמקרה של מנעולן בראשון לציון השירות ניתן במקום עבודתו בראשון לציון.

•    שחזור מפתחות – שירות נוסף הנעשה באמצעות ציוד מקצועי במטרה לשחזר מפתח שאבד או נגנב.

•    פריצת דלתות – במקרה והמפתח לא קיים ואין דרך לפתוח את הדלחת יוכל מנעולן בראשון לציון להגיע עד אליך הבית ולפרוץ עבור את הדלת.

•    תיקון מנעולים – במידה והמנעול התקלקל אפשר תמיד להתקשר אל מנעולן בראשון לציון והוא יגיע ויתקן עבורך את המנעול.

•    פריצה לרכב – במקרים מסוימים בהם אבד המפתח לרכב או שהרכב נותר נעול והמפתח בתוכו אפשר ומומלץ לפנות לאיש מקצוע מתחום המנעולנות בכדי שיגיע ויבצע פריצה. חשוב לציין כי הפריצה נעשית מבלי שתהיה פגיעה ברכב או במנגנון הנעילה שלו.

מעבר דירה

אחת הסיטואציות בה מומלץ מאוד להחליף מנעול היא בעת מעבר דירה. כאשר עוברים לדירה בה גרו נפשות אחרות לפניכם, יש סיכוי מאוד טוב שעדין קיימים ברשותן מפתחות לבית או לדירה. במצב כזה קיים סיכון שמי מהם יעשה שימוש לא תקין במפתח, וינסה לפרוץ לדירתכם. בכדי למנוע מכל וכל סיכוי לסיטואציה כזו, מומלץ להחליף לפני המעבר את המנעול.