הוט - שירות לקוחות אינטרנט - טלפון -

שירות לקוחות

הוט אינטרנט - מוקד הוט נט (HOT) מספק מידע וסיוע בנושאים הבאים:

  • מידע והצטרפות
  • תמיכה טכנית
  • חישוב מהירות הורדה
  • שימוש והפעלת דוא"ל Hotnet
  • מעבר דירה
  • ועוד

>>לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים על HOT שיחסכו לכם כסף וזמן


חושבים שנציגי הוט מפעילים מניפולציות על הלקוחות כדי למנוע מהם להתנתק?
צפו ותגלו בעצמכם (דקה ראשונה) 

nues vuy by

הוט נט טלפון - שעות פעילות מוקד הוט אינטרנט:
ראשון-חמישי 19:00-08:00;
שישי 13:00-08:00.


שעות פעילות מוקד הוט נט תמיכה טכנית:
כל יום, 24 שעות ביממה.


ליצירת קשר עם מוקד HOT נט - התקשרו עכשיו:
1-900-721-423


הוט אינטרנט טלפון - מספר גישה ארצי

  

הוט נט – מוקדים

חברת הוט נט היא חלק מקבוצת החברות הוט, והיא מספקת תשתית אינטרנט ללקוחות הוט ובזק. החברה מציעה כיום 5 חבילות ללקוחות עסקיים ופרטיים. חבילת גלישה יחסית מצומצמת במהירות של 12 מגה, חבילת גלישה במהירות 15 מגה, חבילות בגדלים של 30 ו- 40 מגה, חבילת גלישה עד מהירות 100 מגה, וחבילה הכוללת הרחבה עד מהירות של 200 מגה.


הצטרפות לשירותי הוט נט

לקוחות המעוניינים להצטרף לשירות הוט נט יכולים לעשות זאת באמצעות פניה לאתר האינטרנט של החברה. כמו כן ניתן לפנות למוקד הוט נט טלפון שירות לקוחות, ולבחור באחת מהחבילות המוצעות כיום ללקוחות פרטיים ועסקיים. מוקד הוט נט טלפון זמין ללקוחות 6 ימים בשבוע, כאשר בימים א-ה הוא נותן מענה משמונה בבוקר ועד תשע בערב, וביום שישי עד אחת בצהרים.


שירות אדיב ללקוח

הוט נט מעמידה לרדות לקוחותיה כמה מוקדי שירות טלפוניים, בינם מוקד הוט אינטרנט טלפון. המוקד מספק מענה על שאלות בנוגע לאינטרנט, פתרון תקלות, הדרכה על תפעול מכשירים, מידע על מעבר בין חבילות וכדומה.


פניות נפוצות

פנייה למוקד הוט נט טלפון יכולה להיות בנושאים מגוונים, כאשר נציגי השירות ערוכים ומוכנים לסייע בכל נושא. פניות פופולריות למוקד הוט אינטרנט טלפון הן במצבי ניתוקים, חוסר יכולת להתחבר לאינטרנט, קצב גלישה מואט, או בעיות בשליחה וקבלה של דואר אלקטרוני. לפני שפונים להוט אינטרנט טלפון מומלץ לנסות ולבקר בתמיכה באתר האינטרנט של הוט. באתר ניתן לקבל מענה בנושאים טכניים, בנושאים פיננסים, ובנושאים כלליים.


טיפים חשובים

  • על מנת לזרז את הטיפול בפנייתכם למוקד הוט נט טלפון, יש להכין בידיכם מראש פרטים מזהים. ללא מסירתך פרטים מזהים לנציג הוט נט, לא תוכלו לקבל שירות. יש צורך במספר תעודת הזיהוי של בעל המנוי, מספר הטלפון ומספר כרטיס האשראי עמו מבוצע החיוב החודשי.
  • רגע לפני שאתם מתקשרים לשירות הלקוחות, מומלץ לבצע כמה פעולות ידניות לצורך בדיקה. ראשית נתקו את כבל החיבור לאינטרנט מהמחשב. לאחר מכן כבו את המודם והמתינו מספר דקות. לאחר מספר דקות הפעילו מחדש את המודם וחברו את הכבל למחשב. פעמים רבות עצם פעולת האתחול של המודם פותרת את בעיית החיבור או הניתוקים.


מה דעתכם על מוקד שירות הלקוחות של הוט נט?!
אנא כתבו לנו!

 

www.hot.net.il