הוט - תמיכה טכנית אינטרנט - טלפון -

שירות לקוחות

הוט נט - מוקד הוט אינטרנט תמיכה טכנית (HOT) יספק לכם סיוע ותמיכה בתחומים רבים ומגוונים:

  • אינטרנט מהיר
  • גלישה סלולארית
  • חישוב מהירות הורדה
  • מעבר דירה
  • הפעלת דוא"ל Hotnet

>>לחצו כאן לקבלת מידע שימושי נוסף על השירותים של HOT

 

בחיים לא נתקלתם בנציגי שירות כאלה חוצפנים! חובה לצפות! (דקה ראשונה) 

nues vuy by

הוט נט - שעות פעילות מוקד אינטרנט:
ראשון-חמישי 19:00-08:00;
שישי 13:00-08:00.


שעות פעילות מוקד התמיכה הטכנית של הוט נט:
כל יום, 24 שעות ביממה.


ליצירת קשר עם מוקד HOT אינטרנט - התקשרו עכשיו מכל טלפון:
1-900-721-423

 

  

מה דעתכם על מוקד הוט אינטרנט תמיכה טכנית?! כתבו לנו!

 

 

הוט אינטרנט תמיכה טכנית – מוקדים

חברת הוט (HOT) מציעה ללקוחותיה שירותים נרחבים, הכוללים שידורי טלוויזיה בכבלים, טלפון ביתי ושירותי אינטרנט מהיר. ניתן לרכוש את כל אחד משירותים אלו בנפרד, אך הרבה יותר משתלם לרכוש זאת בחבילה כוללת המוצעת במחיר מוזל "הוט טריפל".


הוט בחבילת טריפל אטרקטיבית

קיימות כמה וכמה חבילות מסוג טריפל המוצעות ללקוחות. חבילת הטריפל הכללית כוללת שידורי כבלים 171 ערוצי צפייה, אינטרנט מהיר עד 100 מגה, וטלפון ללא הגבלת דקות שיחה. קיימת חבילה מצומצמת יותר הכוללת 109 ערוצי טלוויזיה, אינטרנט במהירות של עד 30 מגה, וקו טלפון המוגבל ב- 300 דקות שיחה בחודש. יבילה שלישית היא חבילת היסוד, אשר כוללת 25 ערוצים, אינטרנט במהירות של עד 30 מגה וטלפון ביתי המוגבל ב- 300 דקות שיחה.


הוט אינטרנט

האינטרנט המוצע ע"י חברת הוט עושה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, ובכל יכול להציע ללקוחות גלישה מהירה במיוחד, במהירות של עד 200 מגה. חיבור לאינטרנט דרך חברת הוט מאפשר מגוון פעולות: צפייה בתכנים דרך האינטרנט, שיחות וידאו, אפשרות משחק און ליין, שיתוף ושליחת קבצים מהירה, האזנה למוזיקה וכמובן גלישה באינטרנט. הוט מספקת תמיכה במוצר זה באמצעות הוט אינטרנט תמיכה ללקוחות.


הוט נט תמיכה טכנית

הוט מקפידה לתת שירות ללקוחותיה במגוון המוצרים אותם היא משווקת ללקוחות. קיימים מספר מוקדים ייעודיים, המספקים שירות הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים. שירות האינטרנט נתמך על ידי מוקד הוט נט תמיכה טכנית, המספק מענה מקצועי ומהיר. הוט אינטרנט תמיכה טכנית ניתן לקבל גם באמצעות אתר האינטרנט של הוט.


תמיכה באמצעות האתר

על מנת לשפר ולייעל את התמיכה שמספקת חברת הוט, מעמידה החברה לרשות לקוחותיה אפשרות תמיכה טכנית באתר. ניתן להיכנס לאתר ולקבל הוט אינטרנט תמיכה באופן מידי, וללא צורך בהמתנה לנציג תמיכה. דרך האתר ניתן לקבל מענה על שאלות ותקלות נפוצות, לבצע בדיקת מהירות גלישה ואף להזמין טכנאי.


טיפים חשובים בפניה אל הוט נט תמיכה טכנית

  • לפני כל ביצוע בדיקה או פעולה על ידי נציגי הוט נט תמיכה טכנית, תדרשו במסירת פרטים מזהים. הכנה מוקדמת של פרטים אלו תסייע בזירוז השיחה. הכינו 4 ספרות אחרונות של מספר כרטיס האשראי ומספר תעודת זהות.
  • פעמים רבות שומעים בהתקשרות לחברות המספקות שירות ללקוחות כי הן מקליטות את השיחות, לצרכים פנימיים שלהם. אל תהססו להקליט גם אתם את השיחה, וכך תוכלו לעשות שימוש בקובץ ההקלטה לצרכיכם. הקלטת שיחה היא חוקית כל עוד מיידעים על ביצוע ההקלטה. הדבר מומלץ כשנעשות פעולות וניתנות הנחיות בעל פה, ואח"כ קשה להוכיח מה בדיוק נאמר.

 

www.hot.net.il