רשות השידור טלפון עם הקלטה (תשלומים) -

שירות לקוחות

מוקד רשות השידור שירות לקוחות מספק מידע ומטפל בנושאים רבים כגון:

  • תשלום אגרות
  • חיובים
  • חשבונות
  • קנסות
  • הסדרי תשלום
  • עידן+

 

נמאס לכם מאגרת הטלוויזיה? קיבלתם דרישת תשלום למרות שאין לכם בכלל טלוויזיה?
לא ייאמן מה שעושים לאזרחי המדינה - חובה לצפות - סרטון קשה על מעללי אגף הגבייהשעות פעילות מוקד רשות השידור שירות לקוחות:
ימים א, ג, ה בין השעות 9:00-14:00

חיוג למוקד השירות מכל טלפון:
1-900-721-464

רשות השידור טלפון ישיר - מוקד טלפוני ארצי


מה דעתכם? גם אתם מרגישים שאין תמורה לאגרה? אנא כתבו לנו!

 

 

ykpui rau, vahsur

 

רשות השידור

רשת השידור הממלכתית של מדינת ישראל. הרשות פועלת מתוקף חוק רשות השידור אשר מאפשר שידור ציבורי ממלכתי.

עד שנות ה-90 של המאה ה-20 הייתה רשות השידור הגוף היחיד שהפעיל ערוץ שידורי טלוויזיה והגוף העיקרי ששידר שידורי רדיו. מאז הוקמו גופי שידור רבים נוספים, והרשות מצאה את עצמה כערוץ אחד מני רבים ובתחרות קשה עם גופי תקשורת מסחריים.

ב-29 ביולי 2014 אישרה הכנסת את חוק השידור הציבורי ובו פרק המורה על סגירת רשות השידור.

חוק רשות השידור

לפי חוק רשות השידור, הרשות תקיים את השידורים כשירות ממלכתי. החוק קובע את תפקידיה של הרשות ובהם שידור תוכניות חינוך, בידור ומידע על המדיניות, החברה, הכלכלה והמשק, התרבות, המדע והאמנות במגמה לשקף, בין השאר, את חיי המדינה, מאבקה, יצירתה והישגיה ואת חייהם ונכסי תרבותם של כל חלקי העם. ע"פ החוק, על הרשות להבטיח כי בשידורים יינתן מקום לביטוי של ההשקפות והדעות השונות הרווחות בציבור. כל אחד רשאי לפנות אל הממונה על קבילות הציבור ולהתלונן על התכנים המשודרים באמצעות פקס, טלפון או דואר אלקטרוני. בנוסף ניתן כמובן להתקשר אל מוקד רשות השידור טלפון ישיר (אגף הגבייה) לבירורים בנושא האגרה.

רשות השידור - זכות הציבור לדעת

רשות השידור מפעילה את שידורה במתכונת שידורי טלוויזיה, רדיו ואינטרנט. מתוקף היותה רשות השידור הציבורית היחידה בישראל, היא החברה הישראלית היחידה באיגוד השידור האירופי, ומתוקף זאת נהנית מהסכמים להחלפת חומרים טלויזיוניים הקיימים בין כל גופי השידור האחרים החברים באיגוד.

על פי חוק רשות השידור, ועדת גלי צה"ל של מליאת הרשות אחראית לפקח על השידורים, הלא צבאיים, של תחנות גלי צה"ל. שידורים אלה מהווים למעלה מ-90% משידורי תחנות השידור של גלי צה"ל. רשות השידור כפופה לביקורת של מבקר המדינה ובמסגרת פעילות הממשלה ממונה לה שר שתפקידו לפקח על רשות השידור.

רשות השידור שירות לקוחות

במשך השנים חלה הידרדרות חמורה במעמדה ובתפקודה של הרשות. ועדות ציבוריות‏ שבחנו את הגורמים למצבה הקשה קבעו כי הוא נובע ממספר עובדיה הגדול, מעלויות שכרם הגבוהות, מהסכמי שכר קשיחים ומן החוק, שמקשה לנהלה במקצועיות וללא פניות בסביבה רבת ערוצי תקשורת.

ועדת לנדס סיכמה כי תבוטל אגרת הטלוויזיה החל מ-1 באפריל 2015 ובמקום רשות השידור יוקם גוף שידורים חדש‏.

ב-29 ביולי 2014 אישרה הכנסת את חוק השידור הציבורי, ובו פרק המורה על סגירת רשות השידור.‏ בתחילת אוגוסט מונה פרופ' דוד האן לכונס הנכסים של הרשות. עם מינויו, הוא פיטר את מנכ"ל הרשות, יוני בן מנחם ומינה את יונה ויזנטל לעורך הראשי של הרשות לתקופת הפירוק. איילה חסון מונתה למנהלת חטיבת החדשות של הערוץ הראשון. נוסף על כך, מהדורת "מבט" בערוץ הועברה לשעה 20:00 והוארכה לשעה. גם מהדורת החדשות במוצאי שבת ותוכנית האקטואליה היומית של גאולה אבן הוארכו מחצי שעה לשעה.

מאז הוחל החוק לביטול רשות השידור קיימת ירידה בגבייה של אגרת הטלויזיה. הסיבה לירידה הדרמטית בתשלום האגרה היא רפורמת ארדן, אשר לפיה כבר בשנה הבאה יהיה הציבור פטור ממימון השידור הציבורי. בשל כך, חלקים נרחבים מהציבור חדלו באחת לשלם אגרה.

 

-- רשות השידור טלפון ישיר - מוקד ארצי --

www.iba.org.il