ישראל היום - טלפון עם הקלטה - שירות לקוחות -

שירות לקוחות

 

מוקד ישראל היום שירות לקוחות, המוקד של העיתון החינמי המוביל במדינה מספק שירות ומענה בנושאים הבאים:

  • שירות "עקוב אחרי" למנויים
  • עדכון פרטים ושינוי כתובת
  • הקפאת קבלת עיתון וביטול מנוי
  • קבלת טפסים וחשבוניות

 

האם ישראל היום הוא עיתון לגיטימי או עלון תעמולה שצריך לסגור? איפה אתם עומדים בוויכוח הסוער? צפו בסרטון ותחליטו:


שעות פעילות מוקד ישראל היום שירות לקוחות:
ימים א-ה בין השעות 7:00-17:00

יום ו בין השעות 07:00-13:00

חיוג למוקד השירות במספר:
1-900-721-484

מוקד ישראל היום טלפון ישיר - שירות לקוחות

 

מה דעתכם על מוקד שירות הלקוחות של ישראל היום? אנא כתבו לנו:

 

 

hartk vhuo ykpui

 

ישראל היום

חינמון יומי בעל שיעור החשיפה הגבוה ביותר בקרב העיתונים הישראליים היומיים בימי חול‏.
העיתון מעוצב בפורמט צהובון, עם תמונות צבע רבות וכותרות גדולות, המאפיין את ז'אנר העיתונות הפופולרית הישראלית. כדי למשוך קהל קוראים גדול, הוא מאופיין בסגנון כתיבה קליל ותמציתי.

העיתון "ישראל היום" הוקם אחרי שאיל ההון שלדון אדלסון גויס לרכוש נתח בעיתון "ישראלי"‏. הקשר  לא עלה יפה‏, ואדלסון, באמצעות חברת "ניוזקו" שבבעלותו ובבעלות אשתו‏, הקים את "ישראל היום", ששמו הוא גרסה ישראלית לשמו של היומון האמריקני הנפוץ ביותר, "USA Today" (בין שני היומונים אין קשר עסקי כלשהו).

במאמץ לרכוש מעמד ואמינות גייס העיתון לשורותיו כמה עיתונאים ותיקים ומוכרים, כמו דן מרגלית שעזב את "מעריב" ומרדכי גילת, שעזב את "ידיעות אחרונות"‏. צעדים נוספים היו אימוץ עקרונות עיתונאיים מקובלים והצטרפות למועצת העיתונות בישראל, צעד שפירושו, בין השאר, קבלת כללי האתיקה שמכתיבה המועצה.

תחקיר שפורסם באתר "העין השביעית" גרס כי, "מעריב" ובמיוחד "ידיעות אחרונות", מפגינים כלפי נתניהו יחס ש"אינו הוגן במיוחד" ואף שמחים במפלותיו. מהצד השני "ישראל היום" מגלה העדפה ברורה לנתניהו "כמעט בכל בחירה עריכתית". העיתון מצניע אירועים שאינם תורמים ליצירת תדמית חיובית עבור נתניהו, ומנגד מגדיל ומרומם אירועים שבאים לסייע לו ולקדם אותו ואת הליכוד. באתר לאטמה, המזוהה עם הימין הפוליטי, הגיעו למסקנות דומות.


בחירות

תנועת הרוב הדומם הפיצה חצי מיליון עותקים של עיתון תחת השם "ישראל מחר" ליום שאחרי הבחירות. בעיתון נכתב כי הוא מהווה גיליון פרידה מראש הממשלה בנימין נתניהו ביום שלאחר הבחירות. מי שעומד מאחורי העיתון הוא יועץ התקשורת איל ארד.


הידעת?

לפי עורכי ערוץ הבחירות של "ישראל היום", לנתניהו יש שני ילדים בלבד, על אף שבמציאות יש לו שלושה – שניים מנישואיו הנוכחיים ואחת מנישואים קודמים, נועה נתניהו. עוד יגלה הקורא כי במקרה של בנימין נתניהו עובדת היותו נשוי בשלישית – הושמטה.


ישראל היום-החזון

  1. לומר את האמת "ישר ולעניין"
  2. לתמוך בשלטון החוק
  3. להיות הוגנים ומאוזנים
  4. לבדוק עובדות, ואם טעינו – נתקן
  5. לזכור שאנחנו ישראלים


ישראל היום שירות לקוחות

למוקד שירות הלקוחות של ישראל היום טלפון ישיר שמיועד להעניק למנויים את חווית השירות הטובה ביותר ולספק להם מידע וסיוע בכל נושא.-- מוקד ישראל היום טלפון ישיר - 1-900-721-484 --

www.israelhayom.co.il