מגה שירות לקוחות (טלפון עם הקלטה) -

שירות לקוחות

רשת מגה פועלת לסייע ללקוחות ולספק מידע במגוון תחומים כגון:

  • מבצעים והנחות
  • חנויות
  • רכישות אונליין
  • הזמנות
  • קופונים


האם רשתות השיווק מנצלות את חוסר התחרות כדי להעלות מחירים? סרטון שחובה לראות - צפו עכשיו!
חיוג למוקד מגה שירות לקוחות מכל טלפון:
1-900-721-440
מגה טלפון ישיר - מוקד שירות לקוחות

 

מה דעתכם על מוקד שירות הלקוחות של מגה? אנא כתבו לנו:

 

 

מגה

מגה היא רשת מרכולים ארצית עם מוצרים טריים ואיכותיים ביותר, שירות אישי ומקצועי.


מגה שירות לקוחות

במגה בעיר חשוב לנו ליצור עבורכם מקום חם, מזמין וקרוב - ולא רק במובן הפיזי. צוות מגה שירות לקוחות, ממנהל הסניף ועד אחרון אנשי השירות, יעשו הכול בכדי לתת ללקוח את הדברים שחשובים לו ביותר: שירות מקצועי, חום ואכפתיות וכמובן מחיר הוגן. לחברת מגה טלפון ישיר שמיועד לסייע ללקוחות החברה ולספק להם מידע במגוון תחומים.


טרי במגה

במגה נהנים ממוצרים איכותיים ביותר וטריים ביותר. מגוון המוצרים בחנות נבחרים בקפידה ותשומת לב, כדי לייצור עבורכם חווית קנייה בטוחה, מהירה וטעימה.


מגה בקהילה

במגה חשוב לנו גם להיות חלק מרכזי מהנוף הקהילתי - לקחת חלק פעיל בהתנהלות היום יומית בשכונה, לסייע למי שצריך, היכן שאפשר, להכיר את כולם, שכולם יכירו אותנו. חשוב לנו שלכל אחד יהיה נוח ונעים להיכנס לסניפנו, להתפנק בלחמנייה טרייה, לקבל טיפ לשקשוקה או להתעדכן ברכילות חמה.


בעיות ברשת מגה

בעיה שורשית וקשה

הפדיונות הנמוכים של מגה, כמו גם פריחת הסניפים תחת הבעלים החדשים, מעידה יותר מכל כי למגה יש בעיה והיא סובלת מתדמית גרועה בעיני הצרכן, הנובעת מהניהול המזגזג של הרשת. אם הצרכן לא מאמין למגה, הרשת כנראה סיפקה לו את הסיבות לכך. מצד אחד, הרשת מצהירה על הוזלת מוצרים; ומצד שני, היא מייקרת אותם גם כאשר הספקים לא מעלים את המחירים לרשת.

ככלל, סגירת סניפים הפסדיים אינה צעד שלילי. השאלה היא מה הלאה, והאם בכל מקום שתיווצר למגה תחרות חדשה, היא תרים ידיים. סגירת סניפים הפסדיים עשויה לשפר את המאזן ולסייע להנהלה להציג לכאורה שיפור בביצועים של הרשת. אבל במקרה של מגה, השורה העליונה שלה - שורת המכירות - לא משתפרת, ולכן ההדרדרות בביצועים לא צפויה להיעצר.

קיצוצי כוח-אדם

ועד העובדים טוען כי הרשת מתכננת סגירה של 10 סניפים, הנהלת הרשת מודה בסגירה של 5 בלבד. עובדי סניפים קיבלו הודעה על סגירת הסניפים, והספקים התבקשו לאסוף מהם את הסחורה. אלא שקיים מידע ולפיו הנהלת הרשת מתכננת לסגור גם סניפים נוספים ברחבי הארץ.  הנהלת הרשת לא מכחישה.

לעובדים ברור שהדרך להבראת הרשת תעבור בקיצוצי כוח-אדם. הצעה אחת שהועלתה היא להציע תוכנית פרישה מרצון, לא חייבים לפטר. אם תהיה, יהיו הרבה עובדים שיסכימו לפרוש.

 

 

** רשת מגה טלפון ישיר - 1-900-721-440 **

www.mega.co.il