מי עדן טלפון עם הקלטה - שירות לקוחות -

שירות לקוחות

 

חברת מי עדן העוסקת בהפקה, שיווק והפצת מים מינרלים טבעיים הינה חלוצת חברות המים המינרלים בישראל.
​לקבלת מענה מהיר ויעיל לפנייתך, מוצעים פתרונות בערוצים אוטומטיים במגוון נושאים נפוצים:

  • הזמנת כדים
  • הזמנת מוצרים נוספים
  • בירור חשבון
  • תמיכה טכנית
  • עדכון פרטי מנוי


מתיחה קורעת מצחוק על נציגי השירות של מי עדן - חובה לשמוע:חיוג למוקד השירות מכל טלפון:
1-900-721-442

מי עדן טלפון ישיר - מוקד שירות לקוחות
 

מה דעתכם על מוקד מי עדן שירות לקוחות? אנא כתבו לנו:

 

 

 nh gsi

 

מי עדן

מי עדן הוקמה בשנת 1980, כדי לנצל את מימי מעינות מעין סלוקייה שברמת הגולן, שהתגלו על ידי הביולוג משה המאירי. החברה קיבלה בשנת 1983 אישור לשווק מים מינרליים ממי המעיין. ב-1988, הקימה החברה שירות אספקת מים בכדים למגזר העסקי והפרטי, וב 1998 הרחיבה את פעילות השיווק הישיר של כדי מים, ממי מעינות ומקורות מים מקומיים, גם למדינות באירופה.

מעיין סלוקייה ממנו מופקים מי עדן נמצא בלב אזור טבעי במרומי רמת הגולן, בין נחל יהודיה לנחל זוויתן. ממצאים ארכיאולוגים שנתגלו בסביבה, מעידים כי כבר לפני 4000 שנה היווה המעיין מקור מים חיוני. באיזור נמצאו שרידים מתקופת המשנה והתלמוד, והוא מוזכר בעדויות עוד מימי הצלבנים, התורכים, הצרפתים והבריטים.

את שמו העניק לו סלווקיוס הרביעי, ממצביאיו של אלכסנדר מוקדון.

מעיין סלוקייה הוא הגבוה במעיינות ישראל. גובהו הרב, כ-445 מטר מעל פני הים, ומיקומו בסביבה המרוחקת מכל יישוב או איזור תעשייתי, מגן על מימיו ושומר על איכותם ונקיונם.

אדמת הבזלת המאפיינת את אדמת הגולן, תורמת למי עדן את הרכבם המינרלי המאוזן. לאחר שספחו אליהם את המינרליים, נאגרים המים בשכבה אטומה מוגנת מזיהומים, ובתנאים הפיזיים המתאימים, הם פורצים החוצה באופן טבעי כמים מינרליים.


מים מינרליים לגוף

כשם שמקפידים על תזונה נכונה, חשוב לשמור גם על כמותם ואיכותם של המים אותם אנו שותים.

במפעל מי עדן עורכים בדיקות בקרת איכות מדי שעה רק כדי להיות בטוחים שכל אחד מהלקוחות מקבלים את המים הצלולים, הטבעיים, הבריאים ביותר.

המים חיוניים ותורמים לתפקוד הגוף ומערכותיו במגוון דרכים:

  • מווסתים את טמפרטורת הגוף
  • מסייעים בתהליך העיכול
  • מובילים מזון וחמצן לאברי הגוף
  • מלחחים ומגנים על איברי הגוף
  • מסלקים פסולת מהגוף

המים הינם חסרי ערך קלורי, ללא סוכר וללא צבעי מאכל או חומרם משמרים ולכן אין מניעה לשתות והם אף מונעים השמנה ושומרים על בריאות הגוף והפה.


מי עדן שירות לקוחות

מי עדן זוקפת לזכותה את הפיתוח וההובלה של תרבות צריכת המים בישראל מתוך אמונה בדרך חיים בריאה. מתוך מחויבות לספק את השירות הטוב ביותר, החברה מעמידה לרשות לקוחותיה את מוקד מי עדן שירות לקוחות. למוקד מי עדן טלפון ישיר אליו ניתן להתקשר, ובנוסף אליו מוצעים פתרונות בערוצים אוטומטיים שונים לקבלת מענה מהיר ויעיל לפניות.


תביעה ייצוגית נגד מי עדן?

בקשה לתביעה ייצוגית בהיקף של כ-444 מיליון שקל הוגשה לבית המשפט המחוזי מרכז נגד חברת מי עדן. בתביעה נטען כי מי עדן מפרסמת מכשיר בר מים מסוננים הכולל נורת U.V שנועדה לקטול חיידקים במים המסוננים. בפועל הנורה אינה מחוברת כלל למעגל החשמלי מצד אחד, ומצד שני לא ניתנת כל התראה בתצוגת המכשיר בדבר אי-פעילותה של הנורה. בתביעה נטען כי למעשה מלכתחילה הנורה לא חוברה למעגל חשמלי. בעקבות כך ניתנו התראות בתצוגת המכשיר בדבר אי-פעולת הנורה. בשל ההתראות המרובות שהופיעו בשלב הראשון, נערך שינוי יזום בתוכנת התצוגה, אשר הועבר לבעלי בר המים שרכשו את המכשיר מלכתחילה, ואלה שרכשו אותו מאוחר יותר עם התוכנה החדשה. בהתאם לשינוי שנערך בתוכנה, לא ניתנת כל התראה במסך התצוגה על אי-פעילות הנורה.

בתוך המכשיר נמצאים שני מיכלים לאחסון המים (האחד למים קרים והשני למים חמים) ואמצעים לחימום המים (גוף חימום) ולקירור המים (מדחס). במיכלים אלה מצטברים מים עומדים המהווים מקור נוסף לחיידקים, ויש בהם נורת UV המיועדת לקטילת חיידקים, אשר החברה הבליטה את חשיבות תפקודה התקין, כחלק חיוני ובלתי נפרד מאיכות המים שהיא מספקת לצרכן.

 

 

-- מי עדן טלפון ישיר - 1-900-721-442 --

www.meyeden.co.il