תמי 4 - טלפון שירות לקוחות (טלפון עם הקלטה) -

שירות לקוחות

 

תמי 4, מי שטראוס היא חברה שתספק מים נקיים, מסוננים וטעימים.

מוקד תמי 4 שירות לקוחות ישמח לעזור ולענות על מגוון פרטים כגון:

  • פירוט חיובים וחשבוניות
  • משלוחים
  • מסלול השירות
  • עדכון פרטים
  • הזמנת טכנאי
  • הזמנת מיכלי CO2

 

האם ברי מים כמו תמי 4 מושכים אליהם ג'וקים? תחקיר שאתם פשוט חייבים לראות:


חיוג למוקד השירות במספר:
1-900-721-477

תמי 4 טלפון ישיר - מוקד שירות ללקוחות

מה דעתכם על מוקד שירות הלקוחות של תמי 4? אנא כתבו לנו:

 

 

 ,nh 4 ykpui

תמי 4

ההתמחות העיקרית של תמי 4 היא בייבוא, ייצור ושיווק מתקני מים מכל סוג המבוססים על סינון וטיהור מי הברז הנמצאים בצריכה הביתית או המוסדית.

זוהי חברה ותיקה ביותר, אשר ההיסטוריה שלה מתחילה עוד לפני למעלה מארבעים שנה. אחראית לה חברת "תנה תעשיות", שהתעסקה אז בתחומי הזיווד האלקטרוני ומוצרי הפח. היא שמה לה למטרה להתחיל ולפעול בתחום המים, שכמעט לא היה מפותח דאז. החברה הקימה מפעל לייצור מכשירי קירור, אשר שווקו עם  הזמן למגזר הפרטי והמוסדי בישראל.

בסוף שנות ה-80 חל שינוי מהותי בפעילותה של החברה. מכשיר התמי 4 הראשון פותח ואיפשר אספקת מים מסוננים. מכשיר זה הגיע, עם הזמן, למגזר הפרטי בישראל.

בשנת 2009 נרכשה תמי 4 על ידי חברת שטראוס העולמית.


מוצרים ללקוח של תמי 4

מגוון המוצרים אשר מספקת תמי 4 רחב בכל קנה מידה. מוצרים אלה מפותחים במפעל החברה בעמק האלה, ומשם מיוצאים למדינות שונות ברחבי העולם:

  • מתקני שתיה למים חמים או קרים –חלק מהמוצרים מגיעים עם חבילת "הכל כלול" בת מספר שנים.
  • מתקני שתיה לעסקים –מאופיינים בקצב עבודה גבוה, ובמגוון אפשרויות התאמה.
  • מגוון מוצרים נלווים – קראף זכוכית, בקבוקי Drinkout, מסננים, נורות, ערכות חידוש, ערכות ניקוי וטיפוח, מתקני כוסות וכן הלאה.


תמי 4 שירות לקוחות

מעבר לאספקת המוצרים ללקוחותיה הלכה למעשה, מספקת תמי 4 גם מגוון שירותים משלימים, ובכלל זה הובלת מתקני המים לבית הלקוח והתקנתם שם. החברה מציעה שירותי תיקונים ותחזוקה, הניתנים על ידי צוות טכנאים אשר פועל בפריסה ארצית. ניתן ליצור קשר עם מוקד תמי 4 שירות לקוחות על מנת להזמין טכנאי או לכל פעולה אחרת, וזאת באמצעות אתר האינטרנט, צ'אט עם נציג שירות או שיחה אל מוקד תמי 4 טלפון ישיר - 1-900-721-477.


איך לגרום לילדים לשתות מים?

1. לדבר עם הצמא - את הרגלי השתיה יש להתחיל להנחיל כבר מהרגע שבו הם מתחילים לשתות מים. שתי המילים שצריכות להנחות אתכם הן הקשבה ודיבוב. יש ללמד את הילדים להקשיב לגופם ולהרגשת הצמא שמתעוררת באופן טבעי. יש להסביר את חשיבות השתיה בתור פעולה מרגיעה וחיובית.

2. שעון מים - בחרו פעולות חיים שחוזרות על עצמן בלו"ז והרגילו אותם לשתות בצמוד להן. סיכוי טוב שההרגלים אלו ילוו אותם למשך כל החיים.

3. דוגמא אישית - אין כמו דוגמא אישית. הקפידו לשתות מים ליד הילדים ונסו למשוך את תשומת לבם באמצעים שונים. זכרו כי הנאה וחיקוי הם מרכיבים יעילים במלאכת העברת המסרים.

4. הילד שלכם כבר מספיק מתוק - נסו לגוון את השתייה עם מים מוגזים שיכניסו קצת עניין לשתייה. אפשר גם להוסיף למים המוגזים פלח לימון או תות כדי להעשיר את הטעם.

5. קר, חם מתחמם! - כל שינוי קל בהרגלים של צריכת המים יכול להיות אטרקציה. זכרו זאת, והשתמשו בבר המים שלכם בדרך יצירתית. מלבד היכולת להוציא בלחיצת כפתור מים מוגזים, אפשר להלהיב את הילדים באמצעות משחקים עם הטמפרטורה של המים.

6. הפכו את השתייה לחוויה - שימוש בקשי שתייה בצבעים שונים, או בחירת כוס שתייה מעוצבת ומקורית יכולים לעשות את כל ההבדל.

 

 

---- תמי 4 טלפון ישיר - 1-900-721-477 - מוקד שירות ----

www.tami4.co.il