מודיעין אגד - שירות לקוחות (טלפון עם הקלטה) -

שירות לקוחות

מוקד שירות הלקוחות הכללי של אגד מספק מידע בנושאים הבאים:

  • זמני נסיעות ויציאת אוטובוסים מכל קצוות הארץ
  • חדשות והטבות
  • מידע לנוסע
  • אגד תיירות
  • אבידות ומציאות
  • הסעות חיילים
  • נסיעות לאילת

לפעמים הנסיעה באוטובוס יוצאת משליטה - סרטון קשה לצפייה - ילדים מתפרעים באוטובוס ולאחר מכן רוגמים אותו באבנים! צפו עכשיו:מה דעתכם על האלימות הזו? האם נתקלתם באלימות באוטובוסים? אנא כתבו לנו!

 

שעות הפעילות של מוקד מודיעין אגד הן:

ראשון
6:30 עד 23:00            
שני עד חמישי 7:00 עד 23:00            
שישי וערבי חג 8:00 עד 15:00            
במוצאי שבת ומוצאי חג החל מחצי שעה לאחר צאת השבת/ חג ועד השעה 23:00 

ykpui nushghi tds
 

את מודיעין אגד ניתן להשיג בטלפון: 

1-900-721421
ניתן להתקשר מכל טלפון

מודיעין אגד - כדאי להכיר

אגד הינה קואופרטיב שהחל את דרכו כשיתוף של ארבע חברות תחבורה בשלהי 1933 ואוחדה לחברה אחת גדולה
חברת אגד הנה חברת התחבורה הציבורית הגדולה בישראל המפעילה בעיקר אוטובוסים ציבוריים בקווים עירוניים ובינעירוניים ומהווה כחמישים אחוז מכלל שירותי התחבורה הציבורית בישראל.

חברת אגד מעניקה שירותי הסעות שונים החל מקווים עירוניים של אוטובוסים ומוניות שירות, קווים בין עירוניים, אוטובוסים להשכרה ועוד. חברת אגד מפעילה כעשרים תחנות מרכזיות ברחבי הארץ ומשרתת מידי יום עשרות אלפי נוסעים.

קווים ייחודיים בחברת אגד

חברת אגד מפעילה קווים ייחודיים הפונים לקהל יעד מכלל שכבות האוכלוסייה כמו : קווים שכונתיים ייחודיים, קווי מהדרין המספקים שירות לציבור החרדי , קווי לילה המיועדים לנסיעות בעיקר בשעות המאוחרות של הלילה ובכך מספקים מענה לבליינים.

מודיעין אגד - מוקד שירות ארצי

למוקד מודיעין אגד ניתן להפנות שאלות שונות בנושאים שונים.
קווי אוטובוסים של אגד פועלים בכל הארץ: חיפה, אילת, ירושלים, רחובות, תל אביב, באר שבע- חברת אגד נוסעת לכל הכיוונים: צפון, דרום, מזרח ומערב.

טלפון המודיעין נועד כדי לתת מענה כולל ללקוחות החברה. אז בין אם אתה מתלבט באיזה אוטובוס לנסוע, מחפש את לוחות הזמנים של קו מסויים, או בכלל רוצה להתלונן על נהג שהתנהג בצורה לא נאותה. המענה האנושי במוקד הוא מקצועי, יעיל ומהיר ופנייתך תטופל בהקדם ובאדיבות מירבית.

נסיעה בטוחה דרך המוקד שירות

מרבית בני האדם נוטים לנסוע בקווים קבועים במהלך חייהם. אך מה עלינו לעשות כאשר מתוכננת נסיעה חריגה? במידה ומתכננים נסיעה למקום חדש או באופן חד פעמי באמצעות תחבורה ציבורית מומלץ לתכנן את הנסיעה מראש, הן מבחינת מסלול הנסיעה והן מבחינת שעות הנסיעה.

באמצעות חיוג פשוט למוקד המודיעין של אגד ניתן לתכנן את המסלול הקצר ביותר ולקבל מידע לגבי שעות הקווים וההחלפות בין קווים במידת הצורך. באופן הזה לא רק שנגיע במהירות ובבטחה ליעד, אלא גם נגיע בזמן. למודיעין מומלץ להתקשר בשעות אחר הצהריים, מכיוון ששעות הבוקר הן השעות העמוסות ביותר במוקד. כמו כן אם זה אפשרי, מומלץ לחייג באמצע השבוע ולא בימי ראשון, שזמנים אלה הם נחשבים לימים עמוסים יותר במוקד.

www.egged.co.il