כביש 6 טלפון עם הקלטה (שירות לקוחות) -

שירות לקוחות

 

מוקד כביש 6 שירות לקוחות מסייע ומטפל במגוון נושאים כגון:

  • מידע כללי
  • סיוע בתשלום חשבונות
  • תעריפי נסיעה
  • ערוצי תשלום
  • אגרות וחיובים
  • מרכזי שירות

 

מתיחה קורעת על נציגה של דרך ארץ (כביש 6) - חובה לשמוע!
שעות פעילות המוקד:
ימים א-ה בין השעות 8:00-20:00
יום ו בין השעות 8:00-13:00
יתכנו שינויים בשעות הפעילות בערבי חג

 

חיוג למוקד השירות מכל טלפון:
1-900-721-452

כביש 6 טלפון ישיר - מוקד ארצי
 

מה דעתכם על מוקד כביש 6 שירות לקוחות? אנא כתבו לנו:


 

ykpui fcha 6

 

כביש 6

כביש 6 (כביש חוצה ישראל או דרך יצחק רבין), כביש האגרה הראשון בארץ, הוא כביש מהיר המשתרע מדרום לצפון ונמתח מזרחית לכביש 4 ומזרחית לחלקו הצפוני של כביש 40. הקמת כביש 6 בוצעה במסגרת פרויקט בנה-תפעל-העבר במסגרתו חברת דרך ארץ כזכיינית שנבחרה על ידי המדינה, הקימה את הכביש, מימנה את הקמתו ומתפעלת אותו למשך תקופה קבועה מראש בעוד חברת כביש חוצה ישראל משמשת כרשות הממונה מטעם המדינה לתכנון הכביש ולפיקוח על עמידת הזכיין במחויבויותיו.

מאחורי סלילת הכביש עמדו מספר מטרות, ובהן חיבור צפון הארץ ודרומה למרכז כדי:

  1. לעודד את התפרסות האוכלוסין
  2. בניית כביש עוקף לגוש דן שיקל על עומסי התנועה בכבישי האורך
  3. עידוד הסטת האוכלוסייה באזור המרכז מזרחה, על ידי חיבור הערים המזרחיות לשאר חלקי המדינה.

כביש האגרה משמש כנתיב נסיעה חלופי לכבישים הקיימים. מטרתו לשפר את הנגישות ממקום למקום. הוא כביש נוח יותר, זורם יותר, מהיר יותר ובעל רמת בטיחות גבוהה. הכביש מציע את שרותיו לנהג בתמורה לתשלום (ככל ספק שרות אחר), ומאופיין ברמת שרות ותחזוקה גבוהים.

כביש 6 – הידעת?

הכביש מופעל ככביש אגרה אלקטרוני באופן מלא. כלומר, כל כלי רכב רשאי לעלות על הכביש, ללא כל הודעה או התקשרות מוקדמת עם בעל הזיכיון. בעל הרכב מזוהה באמצעות לוחית הרישוי ונשלח אליו חשבון בדואר, בהתאם לכתובתו הרשומה ברשות הרישוי. המשתמש בכביש רשאי להתקשר מראש עם בעל הזיכיון בהסכם. במקרה כזה, כלי הרכב הנוסע בכביש יזוהה, אם באמצעות לוחית הרישוי ואם באמצעות כרטיס זיהוי אלקטרוני חכם ("פסקל") והחשבון יישלח לכתובת הלקוח, שיכול לשלם בהוראת קבע ולחסוך לעצמו שיחה חודשית אל מוקד כביש 6 טלפון לצורך תשלום החשבון.

כביש 6 שירות לקוחות - כביש 6 תשלומים

לנהג מוצעות שתי שיטות גבייה שונות:

גבייה לבעלי משיב אלקטרוני חכם - בעלי משיב אלקטרוני מוגדרים "משתמשים קבועים" - מנויים. כנגד פיקדון שיוחזר עם החזרת המשיב, יקבל הנהג משיב אלקטרוני ויתקין אותו על שמשת הרכב הקדמית. המשיב מתקשר עם המערכת האלקטרונית, הממוקמת על כל גשרון אגרה לאורך הכביש. המשיב, שהינו מעין תעודת זהות של הרכב, יידע לאפיין את סוג הרכב והמרחק שעבר. בעל הרכב חוסך לעצמו שיחה למוקד כביש 6 תשלומים - החשבון נגבה באמצעות הוראת קבע והעתקו נשלח ישירות לביתו של בעל הרכב כנהוג אצל ספקי שרות אחרים.

גבייה באמצעות צילום הרכב - השיטה נועדה לבעלי רכב מזדמנים שאין ברשותם משיב אלקטרוני. צילום לוחית הרישוי של הרכב מתבצעת עם כניסתו ויציאתו מהכביש ללא צורך בעצירה. פרטיו של בעל הרכב מתקבלים במערכת החיוב של כביש 6 היישר מאגף הרישוי במשרד התחבורה ובהתאם לחוק כביש האגרה שעבר בכנסת. חשבון לתשלום נשלח ישירות לביתו של הנהג או נגבה באופן אוטומטי מחשבון הבנק, זאת על פי בחירתו. מי שלא משלם באמצעות הוראת קבע יכול לבצע את התשלום באמצעות שיחה למוקד כביש 6 תשלומים או באמצעות אתר האינטרנט של כביש 6.

 

-- כביש 6 טלפון ישיר - מוקד ארצי --

www.kvish6.co.il