מנהרות הכרמל טלפון עם הקלטה (שירות לקוחות) -

שירות לקוחות

מוקד מנהרות הכרמל שירות לקוחות מספק מידע ובירורים במגוון נושאים כגון:

  • הצטרפות כמנוי
  • תשלום חשבונית
  • מרכזי שירות
  • מידע כללי

 

גם לך יקר מדי? סרטון שאסור לך לפספס - צפה עכשיושעות פעילות המוקד:
ימים א-ה בין השעות 8:00-20:00
יום ו בין השעות 8:00-13:00


חיוג למוקד השירות מכל טלפון
:

1-900-721-453
מנהרות הכרמל טלפון ישיר - מוקד ארצי
 

מה דעתכם על מוקד מנהרות הכרמל שירות לקוחות? אנא כתבו לנו:


 

ykpui nbvru, vfrnk

 

 

מנהרות הכרמל

מערכת כבישי אגרה הסלולים בשתי מנהרות כפולות מתחת לרכס הכרמל בחיפה. הן מחברות בין מחלף חיפה דרום בכביש 2 לצ'ק פוסט (מחלף הקריות) בכניסה המזרחית לעיר. המנהרות נפתחו לתנועת כלי רכב ב-1 בדצמבר 2010.

סך אורך הכבישים בפרויקט מנקודת הכניסה אל נקודת היציאה הוא 6.5 ק"מ, מהם כ-4.7 קילומטרים במנהרות. המנהרה המערבית, שאורכה 3,200 מטרים, היא הארוכה ביותר בישראל כיום לנסיעת כלי רכב. אורכה של המנהרה המזרחית הוא 1,643 מטרים. כל אחת משתי המנהרות היא בגובה של 6.5 מטרים וברוחב 10 מטרים, מספיק כדי לאפשר לשתי משאיות "פול-טריילר" לנסוע זו לצד זו. המנהרות אינן מיועדות לכניסת הולכי רגל.

מנהרות הכרמל שירות לקוחות

המנהרות נבנו בידי שותפות "כרמלטון", אשר הוקמה במיוחד לצורך הקמת המיזם. חברת כביש חוצה ישראל היא המפקחת על פעילותו של הזכיין במנהרות הכרמל, גביית האגרות (כולל ועדות ערר על גובה החיוב), התפעול והתחזוקה.‏ השימוש במנהרות הכרמל חוסך זמן ודלק, שכן הוא מקצר את זמן הנסיעה באופן משמעותי. נסיעה במסלול מנויים חוסכת את הצורך לעצור לשם תשלום במקום. הנוסעים במסלול המהיר לא נדרשים לעמוד בתור לתשלום עבור הנסיעה ונהנים מנסיעה חלקה ומהירה יותר. ההצטרפות חינם ונעשית ללא התחייבות. התשלום מתבצע במרוכז, פעם בחודש, תוך קבלת חשבונית מפורטת. ניתן לשלם בהוראת קבע, באתר האינטרנט של מנהרות הכרמל או בשיחת טלפון למוקד מנהרות הכרמל טלפון ישיר.

מנהרות הכרמל - עלויות

קבוצת פייסבוק חדשה שנפתחה לאחרונה תחת השם "מחאת מנהרות הכרמל" וחברים בה כבר למעלה מ-20 אלף אנשים, נאבקת לביטול הזינוק בגובה של 17.32% במחירי אגרת הנסיעה במנהרות

חברי הקבוצה, רובם תושבי חיפה והצפון, ציינו רשימת דרישות מחברת כרמלטון:

  1. הורדת המחירים לארבעה שקלים למקטע
  2. 50% הנחה לבעלי מוגבלויות ולאזרחים ותיקים
  3. אפשרות לרכוש מנוי חודשי או שנתי בהנחה.

ראש עיריית חיפה, יונה יהב, העלה סטטוס שתומך במחאה בו כתב: "מנהרות הכרמל חייבות להיות פתוחות, זמינות ונגישות לכל הציבור. האם יעלה על הדעת שמי שרוצה להשתמש במנהרות רק פעם אחת ביום, יידרש לשלם 700 שקלים בחודש? שלא נתבלבל", הוסיף יהב, יש לברך על מנהרות הכרמל. הן מצמצמות באופן משמעותי את הפקקים בעיר, את זיהום האוויר, וחוסכים בהן שעות עבודה. זאת מטרתן העיקרית - לא עושק הציבור".

מכרמלטון נמסר: תעריפי אגרת הנסיעה במנהרות, לרבות מועד ואופן עדכונם, מיושמים בהתאם להנחיות הסכם הזיכיון שנחתם מול המדינה לפני למעלה מ-10 שנים.

 

-- מנהרות הכרמל טלפון ישיר - מוקד טלפוני ארצי --

www.carmeltunnels.co.il